Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki douszne 100-150zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, szukam słuchawek dousznych do 100-150zł na oku mam a-jays One i a-jays Two. Słucham rapu, reggae i czasami raz na jakiś czas rocka(proszę się tym zbytnio nie sugerować). Odtwarzacz to Creative Zen 4GB (taki jak na obrazku - http://sklepwgk.pl/i...cie__049065.jpg). Co powiecie na temat właśnie tych a-jays`ów? Warto?

 

@Edit: Słucham jeszcze z Sony Ericssona Xperii Mini Pro, nawet częściej niż z tego Creative.

Edytowane przez Wikciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć co do a-jays two ponieważ takie posiadam. Grają one z cowonem e2 i do rapu oraz reggae fajnie się spisują, wokal jest przejrzysty a bas schodzi przyjemnie nisko, wydaje mi się, że nie zalewa on tak reszty pasm ja a-jays one, jest bardziej tam gdzie powinien być. Jednak w moim odczuciu przy rocku, gdzie gra sporo instrumentów jednocześnie, trochę się gubią. Trzeba podkreślić jeszcze, że w tych słuchawkach występuje efekt mikrofonowy spowodowany płaskim kablem.To jest moja subiektywna opinia, jak jestem w błędzie to proszę o skorygowanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt mikrofonowy – przenoszenie przez słuchawki (najczęściej dokanałowe) szumu i innych odgłosów wynikających z ruchu oraz pocierania kabla o inne przedmioty (np. części ubrania).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aby nie zakładać nowego wątku dołączę się do tego :)

 

Jako, że moje stare słuchawki uległy destrukcji również szukam dobrych słuchawek dousznych do ok 150zł.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze czegoś odpowiedniego. Słucham głownie rocka i muzyki elektronicznej

 

Bardzo spodobały mi się NuForce NE-6 lecz ciężko je dostać.

Zastanawiam się także nad

AKG K330 i AKG K331

Co o nich sądzicie?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności