Skocz do zawartości

Tablety AINOL Aurora2 i Elf2 w MP3Store


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

póki co nie ma na żadne urządzenie na rynku oficjalnego 4.1 więc ciężko gdybać już teraz, podejrzewam że customy powychodzą nie wiem jak oficjale.

 

A jak wygląda aspekt poprzednich aktualizacji? Miały miejsca? Często? Szybko?

 

No i czemu 12 msc gwary?

Edytowane przez Siekiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Co do gwarancji to nie wiem ale i tak masz rękojmię.

 

Aktualizacje oficjalne to jedno ale do ainoli bajecznie prosto wygrywa się dużo lepsze custom romy. Masz wgrane recovery więc kilka klikniec i masz o połowę wydajniejszy tablet bez śmieci.

 

Aktualizacji trochę wyszło zerknij na slatedroid.com

 

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sory za odkop. Wczoraj sprawiłem sobie Aurorę2, jakby ktoś miał pytania to z chęcią pomogę. A jeszcze rzucę pierwszymi wrażeniami.

 

Miałem dylemat czy Elf2 czy Aurora2 (w xkom 150zł różnicy), ale jak porównałem ekran Elfa do IPS z Aurory to dylemat minął. Z Aurorą jest trochę lipa że nie ma takiego jednego head-customroma jak Darkelf. Obecnie mam stocka 626 i czasem wifi wariuje (ponoć nowy 717 to poprawia, sprawdzimy). I pierwsze co warto zrobić to root i wykopsanie chińszczyzny (masa apek z krzakami zamiast nazwy w tym darmowy "chiński market" :lol:). Drugie co warto zrobić to zdjąć protektor z ekranu bo z nim reakcja na dotyk jest średnia (przy dragu lubi puścić), po zdjęciu jest okej (acz Desire S jest czulszy). Wydajność jest miód, streaming filmów śmiga, ptaki też, muszę GTA zainstalować. Zaskoczyło mnie wykonanie, kumpel rok temu kupił GoClevera to była tragedia, a ten jest wykonany podobnie (tylko te grzechoczące przyciski :D) do Galaxy Tab 2 7". Bateria... dość okej. Wczoraj w trybie "zabawa nowym gadżetem" miał przy 5,5h pracy jeszcze 28% zapasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonanie jest spoko, strzel sobie feiyu mod'a to w stocku ma trochę łatek i wywalony syf in czajnizzz

Wlaśnie pobieram Double Stuff Custom. Feiyu jest jakiś stary 609 a DS 717. A w 717 jest poprawione działanie wifi. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale wywalenie chińszczyzny to podstawa. A właśnie, Tobie w Elf2 działa app Youtube? Bo mi łapie FC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All in all. Wgrałem najnowszy official i go zrootowałem i wyczyściłem z chińszczyzny. Błąd z sygnaturą ponoc rozwiązuje podpisanie zipa (na forum androidowym mi dali namiar na aplikację ale na razie nie chce mi się bawić). Wifi działa o niebo lepiej, dotyk też. Nawet youtube znalazłem działające (geez, filmy w YTHD na nim wyglądają bosko). No i serio jest wydajny, w trybie performance Asphalt 7 gna jak dzikie konie przez prerię i do tego wygląda (szkoda że bez motion blur ale to chyba tylko na Tegrze 3 będzie). No... to jestem happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem klienta, który kupił u nas jakiś czas temu Ainola. Dziś wpadł abym ...wgrał mu windowsa jakiegoś bo na tym andoidzie to on nie wie o co chodzi.

Hmm, Ubuntu ponoć da się na Ainolach odpalić. Gdzieś coś jakoś tak mi się o uszy obiło.

 

możesz podlinkować jakieś info jak to zrobić

Cały mój topic: http://forum.android.com.pl/f591/aurora-2-problem-z-wgrywaniem-roma-w-200153/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator

możemy sprowadzić i to w lepszej cenie z tego co kojarzę. Jeżeli jesteś zainteresowany to pisz na priv.

 

Dla posiadaczy aurory2:

 

wyszedł nowy rom bez chińskiego syfu i z polskim językiem

 

http://swiatandroid.pl/downloads.php?view=detail&df_id=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy aurory2:

 

wyszedł nowy rom bez chińskiego syfu i z polskim językiem

 

http://swiatandroid....detail&df_id=13

Za to ze spapranym audio. :D

 

Ciekawe czy battery stuck poprawili bo mi się zdarza że nagle dostaje skok na 100% i nie pokazuje stanu baterii. BTW do Elf2 chyba też ten 816 wyszedł. On ponoć specjalnie dla x-kom był robiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurop byłbym zainteresowany, gdybym miał to wcześniej w rękach. Chociaż bardziej nastawiłem się na jakiś notebooko-tablet na WIndows8 od Asusa.

A tamten tablet ma świetne parametry jak za taką cenę.

 

No i kolejny: http://www.x-kom.pl/index.php?news=991

 

Jam mp3store chce rywalizować w tabletach, powinien szybciej wprowadzać nowe modele, a nie rok trzymać starocie. Ten rynek za szybko się rozwija na takie wolne reakcje :P

Edytowane przez Siekiera
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności