Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania forum 3.3.1 -> 3.3.3


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wróci do łask przy następnej aktualizacji. Podobnie było przy poprzedniej aktualizacji, admini nie wiem czy nie mogą czy nie potrafią ingerować w wygląd forum dopiero aktualizacja zmienia wygląd i tyle, nikt nic nie zmienia.

 

Z ciekawości, dlaczego nikt nie potrafi zmienić prostych rzeczy, takich jak wrzucenie SB na główną, statusy na prawą kolumnę itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, dlaczego nikt nie potrafi zmienić prostych rzeczy, takich jak wrzucenie SB na główną, statusy na prawą kolumnę itd.?

Bo tylko mario może a jego z reguły nie ma. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja to sobie może...

Fakt, jak to powiedział elektryk od samochodów-dłużyc (swoją drogą ze świecą lepszego szukać w W-wie), który czasami mi firmowe samochody naprawia: jestem za drogi dla siebie by swój samochód naprawiać. Swoją drogą do tej pory nie wiem jak w bagażniku bmw x-coś-tam mieści mu się instalacja el. do 4 rodzaju samochodów. Cóż, wniosek taki: warto szanować swój czas.

Ad meritum, nie narzekam na aktualizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja to sobie może...

Fakt, jak to powiedział elektryk od samochodów-dłużyc (swoją drogą ze świecą lepszego szukać w W-wie), który czasami mi firmowe samochody naprawia: jestem za drogi dla siebie by swój samochód naprawiać. Swoją drogą do tej pory nie wiem jak w bagażniku bmw x-coś-tam mieści mu się instalacja el. do 4 rodzaju samochodów. Cóż, wniosek taki: warto szanować swój czas.

Ad meritum, nie narzekam na aktualizację :)

 

Bo szewc chodzi bez butów:) a tak naprawde bardziej sie dba o klienta niż o swój mały ogródek.

 

 

SB i panel boczny wróciły, a reputacja wciąż polem tekstowym :P

Nareszcie sie poprawia.

Można by jeszcze wypisać jakie tam moduły na panel boczny można wstawic ??

Zrobimy ankiete na forum i społeczność wybierze.

 

//Edit: Wybacz, musiałem poprawić pewien błąd ort... musiałem.// -wrq

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo szewc chodzi bez butów:) a tak naprawde bardziej sie dba o klienta niż o swój mały ogródek.

Nie za bardzo... chodziło mu o to, że woli zapłacić komuś bo w tym samym czasie więcej zarobi niż ten co mu naprawia.

 

Musiałem jescze raz wpisać dane do menedzera haseł w operze, taki szczególik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mogę znaleźć opcji włączenia widoku sygnatur, gdy jest wyłączony.

 

Twoj profil (rozwijasz) ->"zarzadzaj ignorowanymi urzytkowanikami" i tam odznacz ptaszka "Ignore all signatures ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, rzeczywiście nie w większości, ale teraz z tego co widzę nie ma polskich znaków w powiadomieniach o odpowiedzi w subskrybowanym temacie. Powiadomienia o prywatnych wiadmościach są ok, powiadomienia o nowych tematach są ok. Na tą chwilę to tyle, przeszukam jeszcze skrzynkę i jak coś znajdę dam znać.

 

Edit:

 

W wiadomościach z 9 września znalazłem krzaki w powiadomieniach o nowym temacie w dziale Sprzedam i Kupię. W późniejszych już jest ok. Ale i w dzisiejszej wiadomości znalazłem krzaka. O 1.16 mam wiadomość z działu Sprzedam o poprawnej treści, o 2.27 mam wiadomość z tego samego działu, już z krzakami. Może to zależy jakoś od użytkowników?

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności