Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Aktualizacja oprogramowania forum 3.3.1 -> 3.3.3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam,

W najblizszym czasie nastapi aktualizacja oprogramowania forum z wersji 3.3.1 na 3.3.3

Moze to skutkowac czasowym brakiem dostepu do forum.

Za niedogodnosci przepraszamy - po aktualizacji bede wdzieczny za informacje o nieprawidlowosciach w dzialaniu funkcjonalnosci forum.

m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę shoutboxa oraz całego interface'u, który był poprzednio po prawej stronie.

Ja też. Shout jest dopiero po wejściu przez zakładkę.

 

Edit:

Ale mamy plus, po napisaniu posta nie trzeba refreshować tylko od razu wyjeżdża na dół. :)

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty reputacji nadal są polem tekstowym i nie da się śledzić, kto był na tyle miły, że je przyznał.

 

I logo forum zniknęło.

Edytowane przez magnet13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sb został przeniesiony do osobnej zakładki to czym on się różni teraz od chatu poza nazwą?

 

Proszę o przywrócenie shoutboxa na główną stronę forum. Jeśli będzie trzeba możemy zrobić ankietę, która potwierdzi, że nie jest to wymysł kilku osób. Jestem pewien, że -jak nie wszyscy- to większość użytkowników wolała sb na starym miejscu

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB jest nie na ****ej ale jest.

 

Belki po prawej nie ma, czyli statusów, ostatnio dodanych tematów (to było bardzo użyteczne), jakie tam jeszcze można wstawic narzędzia ???

Połączenie z FB, reklamy, chumra TAGów, są naprawde zbędne.

 

Co bym jeszcze chciał zobaczyc ciemną skórke dla forum, bez cudowianek i zabawy w css.

Edytowane przez retter6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócicie SB na główną? Przez chwilę myślałem, że mam bana ;o

 

[Edit] Z pozytywnych rzeczy, po napisaniu posta i kliknięciu odpowiedz pojawia się od razu na stronie(wcześniej musiałem odświeżyć stronę by go zobaczyć), oraz w pełnym edytorze nie ma już jakiś dziwnych błędów na samej górze

 

@up, też chętnie ujrzałbym jakąś skórkę nową na forum(za czasów ipb 2.x było tego w ciul :P)

Edytowane przez bruno63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę theme do wyboru do bloga :)

 

Po za tym x2 to o czym koledzy u góry piszą. Chociaż z shouta korzystałem tylko w innej zakładce i mnie to ani chłodzi, ani grzeje czy jest na głównej czy go nie ma.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sygnaturce trzeba włączyć i wyłączyć "editing mode" by zastosował meta znaki. Niezbyt kłopotliwe, ale jednak bug.

 

edit: Nie mogę edytować swoich tematów sprzedażowych - chciałem coś dorzucić do listy, oraz zniknęła automoderacja.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę dla formalności bo problem zauważony, ale tu nie wpisany. W shoutboxie nie działa enter jako wyślij.

Mimo że jest ticknięte że powinien. Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zostaną przywrócone paski po prawej strony, to z bólem żegnam się z forum, bo stało się niefunkcjonalne. Zawsze sobie wchodziłem, 5x nowa karta na nowych tematach, czytałem statusy, oglądałem wpisy Sylera na blogu. Teraz pozostaje wszędzie grzebać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności