Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zepsuł Sie Jack W Słuchawkach Wymienia Na Gwarancji ?


Stasiektoja

Rekomendowane odpowiedzi

Elo

Zepsuł sie mi sie wtyk w słuchawkach po ok. 3 miesiacach i nie wiem teraz czy dawać na gwarancje ? Czy wymienia mi ? Czy nie unieważnia gwarancji ? Czy nie dadza mi nic do płacenia jak to będzie moja wina ? I pytanie czy strace gwarancje na calą mp3 po wymianie wtyku w słuchawkach ?

 

 

P.S Wam sie też tak wyrobiły przyciski i dziwnie sie naciskaja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trzeba wysyłac wszystko (czyt. odtwarzacz + sluchawki) czy wystarczą same słuchawki ?

 

 

Te słuchawki mają b.dobra jakosc jak dla mnie nie potrzebuje lepsze wiec nie ma najmniejszego sensu dawac 50-100zł za słuchawki.

 

 

P.S Nawet jak bym chcial kupić inne to te też bym naprawial ponieważ sie przydają np do komputera. :)

 

Pozdrawiam <_<

 

 

P.S Onio Ja kupowałem w agito i tma w regulaminie pisze ,że trzeba oddać wszstko z akcesoriami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem, że u mnie na mini-jack'u zaczyna ścierać się te niby "pozłacanie". Robi się to po prostu brudno srebrne. Ale jak słuchawki się zepsują - nie będe rozpaczał. Kupię nowe dokanałówki i będe miał kłopot z głowy. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że u mnie na mini-jack'u zaczyna ścierać się te niby "pozłacanie". Robi się to po prostu brudno srebrne

 

No właśnie, pozłacany, a nie złoty. Warstwa złota jest cieniutka i szybko się ściera. Oczywiście sluchawki od tego nie przestaną grać :P

 

 

A jeszcze jedno pytanie czy Wam też sie sam zgłaśnia i cisza odtwaracz? Nie jestem pewny ale tak jest przy dotykaniu obudowy ale nie jest to reguła <_<:( Jak zablokuje odtwaracz to wtedy wyswietla sie napis jak bym coś naciskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pojawił też problem ze słuchawkami (z e140 czyli chyba takie same, nie wiem - nie znam się :P). Od jakiegoś czasu prawa gra sporo głośniej od lewej :( . Zaczeło się z tydzień temu, ale wczoraj w jakiś cudowny sposób grały tak samo :blink: . Co może być przyczyną i czy dawać na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pojawił też problem ze słuchawkami (z e140 czyli chyba takie same, nie wiem - nie znam się :P). Od jakiegoś czasu prawa gra sporo głośniej od lewej :( . Zaczeło się z tydzień temu, ale wczoraj w jakiś cudowny sposób grały tak samo :blink: . Co może być przyczyną i czy dawać na gwarancję?

 

 

U mnie sie od tego zaczeło.

 

 

P.S Oddałem odtwarzacz myśle ,że oddadza mi nowy albo ten naprawiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - DZISIAJ ZEPSUŁY MI SIĘ TEŻ SŁUCHAWKI. Dokładnie lewa ..... Czuć, że kabel przerwał się gdzieś w Jack'u, bo jak się go zegnie na prawo to słuchawka działa. Jeżeli komuś słuchawki się zepsują - to radzę nie płakać i zaopatrzyć się w nowe słuchawki. Nie ma co na nich długo polegać, bo niestety, ale są słabej jakości. Oczywiście brawo dla SanDisk'a, za to że dał dokanałówki. Ale jakość to nie to ..... No cóż - ale czego można się spodziewać po słuchawkach z odtwarzacza za mniej niż 200 zł ( E130 ). I tak były fajne .... Ale czeka mnie zakup EP-630 to dla mnie jeszcze lepiej .... Pozdrawiam !

 

P.S. Te niby "złotko" na Jack'u już w niektórych miejscach się starło i jest srebrne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności