Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Zastępca Audeo PFE 112, prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam mały problem, aczkolwiek dzisiaj rano dowiedziałem sie, ze moje ukochane audeo pfe 112 zostały wyprane, niezwłocznie włączyłem je ale zycia w nich nie ma i oto moje pytanie.

mam zamiar kupic słuchawki za ok 200-300zł najlepiej over-ear, słucham ciężkiej muzy, metalu, metalcore wiec licze na wasza pomysłowośc, grac to bedzie z taczką 4g, od słuchawek oczekuje tego samego co od audeo, ale mozliwie wiecej funu, nie chce wracac do audeo, mam tez soniaki ex 85 i chce podobne brzmienie lecz z wieksza izolacją, prosze o szybkie odpowiedzi bo zblizaja sie wakacje a planuje wyjazd od razu po ich rozpoczeciu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym się przyłączyć do prośby.

Wymagania podobne jak kolegi,granie jak audeo tylko z większym funem (basem) i izolacją na podobnym poziomie.

Pewnie będą to Dynamiki,tylko w co warto zainwestować?,aby nie stracić szczegółowości a zyskać na basie z źródeł apple (touch,video)?

Pomóżcie chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mee cc51? Podobno bardzo fajne doki i z taczka fajnie sie zgrywaja i sa w miare tanie, co o tym sadzicie, poniekad mi chodzi o rozwiniecie mozliwosci ex 85 plus wieksze tlumienie i wygoda, a z tego co czytalem to charakter maja podobny wiec jakie jest wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności