Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne do 250 zł, cowon e2


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam już wiele tematów, ale nadal nie wiem co wybrać. Słuchawki do biegania po ulicy, dobrze tłumiące; słucham głównie rocka, indie, trochę klasycznej. Większość poleca CALe (jak z tłumieniem?), akg k420, senki px100/200. Nie mam możliwości odsłuchu, więc muszę się zdać na Was. Cena w granicach 200-250 zł, nowe. Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenie jakby ktoś wsadzał szpilki w ucho, nie wiem czy to nie wina samych słuchawek, bo k518 pożyczałam kiedyś od znajomego i odczucia były zupełnie inne.

 

A co myślicie o Panasonic RP-HTX7, cenowo podobne do akg, a jak jakościowo?

Edytowane przez Vikia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic RP-HTX7 są prosto i porządnie wykonane, w nich się nie ma co psuć (no może kabelek przy wtyczce). Dobrze tłumią zwłaszcza modowane. Grają jasno, dość szczegółowo, ale niemodowane (niewytłumione) mają mnóstwo pogłosów przez co tracą na jakości dźwięku. Ostatnio zdecydowanie wolę "profesjonalnego" brata Panasonic RP-HTF600, one bez modów grają co najmniej tak dobrze jak HTXy (od jakiegoś czasu nie mam HTXów i nie mogłem porównać bezpośrednio). Niestety z ich tłumieniem jest gorzej, chyba nawet słabiej niż CAL tłumią. Chyba jednak najlepszym wyjściem (solidne, dobrze tłumią i dobrze grają) będą Shure SRH240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nad SRH240 mocno się zastanawiałam, przy czym przeraża mnie ich wielkość, już i tak znajomi śmieją się, że noszę słuchawki typu "halo baza", ale mniejsza z tym. Spróbuję jeszcze odsłuchać gdzieś te Panasonic'i. Póki co dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTXy wcale nie są mniejsze (muszle) od SRH240, tylko delikatniejszy pałąk mają. HTF600 są jeszcze większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności