Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ozone Gaming - szukamy osób chętnych do testowania


Gamestore

Rekomendowane odpowiedzi

ACHTUNG, ACHTUNG!!!!

 

Szukamy spośród Was osób do testów produktów Ozone Gaming!!!

Najlepiej osoby z doświadczeniem i jako takim pojęciem w obszarze urządzeń wskazujących :)

 

Kandydatury i propozycje sprzętu proszę zgłaszać na forum.

 

Poniżej lista dostępnych towarów:

http://allegro.pl/li...e&us_id=7610812

 

Zapraszam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się jako tester myszy. Codziennie używam takiego sprzętu przez około 4-5 godzin.

W sumie słuchawki i podkładki również mogę przetestować :-)

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie potestował RADON 5K, obecnie mam Logitech G5, przewijały się MX518, przez jakiś czas Deathadder, kilka tanich laserów dawno temu. Wygląda na ciekawą ;-)

No i, jeśli macie, jakąś niemateriałową podkładkę do tego chętnie - miałem kilka Qcków, ale Razer Sphex z nimi wygrał (zupełnie się nie niszczy, to główny plus, do tego jest śliska).

I oczywiście - testy w grach (głównie CSS), a nie w windowsie ;-)

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę przetestować cokolwiek. Ze sprzętu audio póki co mam średnią wiedzę, ale jak dacie szanse to się postaram. W sprawie myszek i podkładek trochę się orientuje bo jestem graczem ;) Ze słuchawek miałem kilka dokanałowych w tym Brainwavz Alpha, Kilka nausznych chociażby Shure 750 DJ czy CALe. Dodatkowo mogę przetestować słuchawki na Xonarze U1, Nationite N2, Nationite S:flo2 oraz Sansa Clip Zip. Co do myszek miałem chociażby MX518 i Sidewinder X5 a z podkładek QCK Mini czy QPad CT. Ze słuchawek chętnie przetestowałbym Oxid, może być to ciekawa alternatywa dla Tacitc3d alpha.

Edytowane przez Avantu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakich myszy miałeś okazję używać do tej pory i jaką masz teraz?

Myszy nie używam do grania, ale do pracy. Aktualnie mam Microsoft ARC Mouse (nie touch tylko poprzedni model). Wcześniej używałem takiej śmiesznie wygiętej ergonomicznej, gdzie dłoń nie leżała płasko na biurku, ale prawie w pionie (producenta nie pamiętam). Generalnie myślę że mogę przetestować ergonomiczność myszy, mam już za sobą początki RSI (na szczęście ból minął właśnie po zmianie myszki)

Ostatnio coś rzadko wchodzę na forum, na PM przesłałem mojego maila do sprawniejszego kontaktu.

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chętnie podjąłbym się testu słuchawek OZONE GAMING OXID oraz podkładki OZONE GAMING GROUND.

Co do słuchawek obecnie korzystam z Gamecom 367. Co do podkładek to korzystam/korzystałem z padów firmy QPAD, surfmat, steelseries, zdarzyło mi się także napisać recenzję z produktu jednej firmy porównując po części przy tym drugą.

Obecnie testuję Państwa myszkę OZONE GAMING RADON OPTO, a już za kilka dni powinna pojawić się recenzja w pewnym serwisie z tego oto właśnie produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jako osoba, która prowadziła odsłuch prawie wszystkich modeli (oprócz Rage 7HX) mogę gorąco polecić branie tego sprzętu na testy. Bardzo dużo modeli bardzo dobrze sprawuje się w grach oraz muzyce-wierzcie mi, nie jest to częste w takich konstrukcjach. Dodatkowo "betonowość" niektórych konstrukcji, wprowadziła by ruski czołg w kompleksy. Np.Ozone Attack mogę od ręki polecić do testowania- tylko uważajcie, by nie złapać na nie przesadnego hypa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności