Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 100zł, (iPod Touch 3g), głownie rock, metal


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję słuchawki dokanałowe do 100zł +/-10zł, do napędzania używam iPod Touch 3g, słucham głównie (nie tylko) rock/metal, zelezy mi też na dobrym basie. Wcześniej miałem, Koss the plug, niestety rozsypały się, a i za dużo basu było - prawie sam bas :P.

Nie zależy mi na wyglądzie, chciałbym, żeby były w miarę wytrzymałe i wygodne (bo Kossy mi nie odpowiadały), jack obojętny, mogą byc z pilotem, mogą bez.

Rozglądałem się trochę po rynku i trafiłem na:

A-jays - płaski kabel mi sie podoba, ale podobno wylatują z uszu;

MEElectronics MEE M9;

Nuforce NE-600X;

SOUNDMAGIC PL11;

SENNHEISER CX300 - jesli te to od kogo kupic bez strachu przed podróbami;

Brainwavz ALPHA;

które wybrać? a może jakieś inne nie wymienione?

z góry dziękuję za odpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam a jays one - jak dobrze wloze to juz nie mam tego problemu - czasem gdy sie lekko pociagnie za kabelek to mzoe wypasc. Jest duzy poglos od tego plaskiego kabelka - ja wkladam pod koszulke i problem znika, pytanie jak bedzie zima z wygoda;p A co do samego kabla jest przez swoja budowe mega praktyczny - zaplatal sie tylko raz na 2 miesiace uzytkowania i do tego odplatanie trwalo z 15 sekund:D Ja polecam ale za cene jaka byla w promocji ~70zl czy cos kolo tego i zamawiajac inne sluchawki czyli przesylka nie idzie cala to jest deal wg. mnie nienajgorszy;p Dzwiekowo dla mnie sa fajne ale z dokow sluchalem tylko nonamow wiec...

Edytowane przez pirkons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to sluchawko bardzo zimne bezbasowe szczegolowe. Masz toucha 3g ktory tez jest chlodny jesli nie lubisz basu to proalpha ale jesli chcesz zeby sie wogole pojawial to alpha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności