Skocz do zawartości

Test FiiO E10


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jestem noobem :) Czy E10 można podłączyć do źródła w postaci odtwarzacza blu-ray z wyjściem cyfrowym coaxial? Wiem, że E10 z cyfrowych wejść ma tylko mini USB. Chodzi mi o to, czy są takie kable, że z jednej strony jest coaxial a z drugiej mini USB? Czy to będzie działać? Co wtedy z zasilaniem? Jeżeli głupio kombinuję, jaka będzie sensowna i jednocześnie budżetowa (powiedzmy max do 600 zł) alternatywa z możliwością podłączenia do komputera przez usb lub do odtwarzacza przez coaxial? E17?

Edytowane przez BernardL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem noobem :) Czy E10 można podłączyć do źródła w postaci odtwarzacza blu-ray z wyjściem cyfrowym coaxial? Wiem, że E10 z cyfrowych wejść ma tylko mini USB. Chodzi mi o to, czy są takie kable, że z jednej strony jest coaxial a z drugiej mini USB? Czy to będzie działać? Co wtedy z zasilaniem? Jeżeli głupio kombinuję, jaka będzie sensowna i jednocześnie budżetowa (powiedzmy max do 600 zł) alternatywa z możliwością podłączenia do komputera przez usb lub do odtwarzacza przez coaxial?

Z tego co wiem to nie ma takiej możlwiości. Są inne klocki od FiiO, które oferują to, co Cię interesuje. Nie znam dobrze ich oferty, więc nie zaproponuję najlepszego rozwiązania. Przykładowo FiiO E17 byłby dla Ciebie wystarczający

 

FiiO E17 na forum http://forum.mp3store.pl/topic/104904-imod-by-forza-lod-by-forza-fiio-e17/?hl=e17

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem DACa Fiio E10 Olympus jednak mam dylemat gdyż często zmieniam źródło dzwięku ze słuchawek na głośniki i w związku z tym mam pytanie czy będzie można jednocześnie podłączyć pod niego wieże oraz słuchawki? Wyjście coaxial odpada gdyż w wieży mam tylko RCA. Wyczytałem, że w Fiio jest jeszcze wyjście line out, czy przez niego będę mógł podłączyć do DACa wieże (Denon M37 DAB) i czy poprawi mi się w ogóle jakość dzwięku z głośników przy takim podłączeniu bo teraz mam zintegrowaną kartę i nie gra to za fajnie (głównie chodzi mi o to że są szumy z głośników i gra cicho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma line-out, można podpiąć i w sumie wychodzi mu takie granie nieźle. Tak z pamięci (mam E10 v2, przed Olympusem) z LO jest jaśniejszy dźwięk niż na słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności