Skocz do zawartości

Test FiiO E10


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi to wygląda na wejście na małego jacka. Chyba, że to zdjęcie to jakaś wersja beta, której nie wypuszczą, poza tym dziwne, że na górze sam napis Fiio Olympus.

Jeśli chodzi o Rev2 - chyba taką miałem, to z gniazdem żadnych problemów nie było, dziurka była bardzo ciasna ;) I mimo, że trochę przepinałem słuchawki to w ogóle się nie wyrobiła, więc tak źle jak gdzieniegdzie biadolą nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten tego, co byscie polecili u konkurencji lub nawet samego Fiio, cos tak cieplutko grajacego jak ten E10 i uDAC2 w tej cenie tylko ze mniej awaryjne niz dziurki w E10 i cos lepszych lotów niz uDAC2 (ktory ma baaardzo rozne opinie) ?

Jest jeszcze cos ze stajni Fiio godnego uwagi co ociepli moje DT 990 Pro i nie bedzie mnie kosztować tysiac zlotych ....

Chcialbym poszukac pewnego kompromisu pomiedzy "bezawaryjnoscia" (z tym roznie bywa) uDAC2 a mozliwosciami E10 (a zwlaszcza jego cieplym brzmieniem) ?

Pytam o to poniewaz chcialbym kupic cos TERAZ a nie czekac az bedzie E10 w sklepach w wersji REV3..... (czuje ze sie nie doczekam za szybko)

 

Np Fiio E9 ?

Edytowane przez Symbian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci powiedział, że fiio e10 ma ciepłe brzmienie? Słuchałeś? Bo uczepiłeś się tego jak rzep [...]. e10 jest neutralny z leciutkim ociepleniem. Mimo wszystko możesz sobie włączyć podbicie basów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, to ja juz wole E10. Hmm, a waszym subiektywno-obiektywnym zdaniem warto czekac na V3 w sklepach czy kupowac V2 i sie nie pier....niczyc ? :) W sumie ro rozum podpowiada mi zeby poczekac, zwlaszcza ze mi sie nie spieszy z DACiem na teraz. Niby beda to zmiany czysto kosmetyczne no ale gdyby nie bylo co poprawiac w V2 to by nie wyszla V3. A jak kupie V3 to bede spal spokojniej o te nieszczesne (a moze i szczesne ;)) gniazdo sluchawkowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj spokojnie, ja poki co kombinuje zrodelko ktore nie bedzie mi wypruwać kieszeni. A amp bedzie juz swoja droga do tego E10 :) Ale to juz inna bajka. Teraz gadamy o E10 i koniec kropka. Tzn dlugo to dla mnei jest np tydzien :P Wiec nie wiem jak DLUGO ?

 

PS. Wyslalem do sklepow na allegro zapytanie czy te E10 sa V3, poki co zaden nie odp. Wyslalem pytania w pt poznym po poludniem wiec pewnie jutro odp. Jak cos to dam tu znac co i jak.

Edytowane przez Symbian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że gniazdo słuchawkowe zaczyna powoli nawalać. Jak dociskam lub ruszam mocniej jackiem dźwięk przechodzi w mono lub przerywa (najczęściej w mono). Może poczekam na wejście Olympusa, jak mi się poszczęści to wymienią mi na nowy model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktora masz rev ? 1 czy 2 ? Dlugo uzytkujesz swojego fiio ? No ja sie wstrzymuje z zakupem fiio do czasu pojawienia sie olympusa. Aczkolwiek nikt nie powiedzial ze w olympusie z czasem nie wysiadzie gniazdo jack ;p Moze tez bedzie cierpial na jakas przypadlosc....

A czy line out w E10 jest tak samo "awaryjne" jak sluchawkowe ? Ja i tak bede uzywal tylko tego wyjscia dlatego jestem ciekaw.

 

Arthass, a zdarzylo ci sie czasem ze pociagles swojego fiio jak np zakladales sluchawki ? Moze nieswiadomie kiedys lekko obruszyles gniazdo ?

 

edit.

a co byscie mogli polecic w tej cenie co e10 ale mniej awaryjne ? jest w ogole jakis dac ktory gra podobnie jak e10 i nie jest tak awaryjny ? dodam tylko ze nie musi miec wbudowanego headampa. wystarczy mi sam dac.

Edytowane przez Symbian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakby cos to w dziale wylegarnia testow dodalem swoja recke E10 Olympusa. Pisze posta pod postem, bo nie moge edytowac powyższego ....

 

PS. wylaczyliscie mozliwosc edytowania postow ? ehhh... :)

 

gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podobno poprawiono kilku bugów poprzedniej wersji np. przester na słuchawkach w wypadku podłączenia jednocześnie słuchawek i głośników. Dodatkowo są pozłacane gniazda.

 

Tutaj jeszcze dodatkowe info: http://www.head-fi.o...pus-vs-version2

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD681 mają ciut ostrą górę, może spróbuj uDAC z nimi posłuchać? Może lepiej się sprawdzić.

 

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności