Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Co kupić do 150zł po SoundMagicach PL11?


Rekomendowane odpowiedzi

W styczniu 2011 roku zakupiłem SoundMagici PL11. Na początku byłem baaardzo zadowolony z ich zakupu. Po kilkunastu/kilkudziesięciu godzinach grania było dla mnie za dużo bassu. Później jedna ze słuchawek przestała grać, ale szybko naprawiono mi to na gwarancji. Teraz słuchawki gwarancji już nie mają (gwarancja była tylko na 1 rok), jedna z słuchawek gra wyraźnie ciszej, a w drugiej głośnik wypada z obudowy ;] Postanowiłem, że czas na nowe słuchawki, ale mam problem z wyborem. Najlepiej w cenie do 100zł, maxymalnie 150zł. Najbardziej zależy mi na dobrej izolacji, bo w większości słuchawek używam poza domem. Nie chce by miały zbyt dużo basu. Słuchawek używam aktualnie wraz z Motorolą Flipout z programem PowerAmp, a słucham ogólnie wszystkiego, ale najczęściej Soul, Reagge, a czasami też jakąś muzykę klubową.

 

Aktualnie najbardziej przypadły mi do gustu SoundMagici PL30. Są do 12.06 w promocji za 90zł więc chętnie bym je zakupił, ale co o nich sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają one za dobrej izolacji, chociaż jak dobrze dopasujesz gumki to ujdą. Poza tym to technicznie są bardzo dobre, jeśli nie przeszkadza ci kabel nad uchiem to całkiem ciekawa opcja( swoją drogą, ja noszę je normalnie zamieniając lewą słuchawkę z prawą).

Poczytaj jeszcze o brainwavz beta ( i zaczekaj na odpowiedź kogoś doświadczonego ).

 

#edit

Faktycznie, zapomniałem że dla autora wątku najbardziej zależy na izolacji.

Edytowane przez Dzejson2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności