Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

T10 Vs T30 Vs Sansa C1xx Vs Sony E002, Sluchawki, Sprzedawcy


bleys

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to jestem zdecydowany na Irivery T10/30 ale w gre wchodza tez pozstale playery z tematu. zastanawiam sie nad nimi dlatego, ze nie wiem czy ja dam rade odsluchac rozncie miedzi IR'ami a w/w, a cena swiadczy lepiej dla tych 2gich( sansa 1GB okolo 210, sony 512 - 150zł (od piatku do niedzieli w MM)slucham muzyki przez caly dzien praktycznie(niestety charakter pracy sprawia ze tam tez sie tego bardzo duzo naslucham i to bardzo glosno) i zastanawiam sie czy moje uszy jeszcze dadza rade odroznic :) Jeszcze Pare dni temu mialem zwyklego no-name + sluchawki sony, czulem pewien niedosyt nawet spory, ale player ostatecznie padl i decyzje sama zapadla ze trzeba cos kupic :). Czy roznice sa tak duze? pomiedzy w/w playereami?

 

Jezeli Irivera to od ktorego sprawdawcy? po malej selekcji zostali dwaj a raczej dwoje.

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=4472

 

oraz

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=196946

Moze ktos juz tutaj od nich kupowal i moze cos powiedziec, szczegolnie o szybkosci wysylki i kontakcie

 

Druga sprawa sluchawki, po przeczytaniu forum zostaly na placu boju Epki 630 i AKG 24p, wiem ze to sa zupelnie rozne sluchawki, tylko jak to wyglada jakosciowo jedne do drugich, bassu glebokiego nie potrzebuje bo juz mam go dosc w pracy(2x Tonsil 200W :blink: ) czytalem ze ludzi bola uszy po dokanalowych, obawiamsie ze moje uszy tez moga byc wrazliwe, tylko nie mam za bardzo jak tego sprawdzic, bo 1 gdzie? a 2. ze dokanalowek pewnie by nie dali do sprawdzenia. czy to tak powazna sprawa? bo jak tak to zostaja te AKG mysle ze to jest najlepsze rozwiazanie cena/jakosc obawiam sie jednego (moze to glupie) ale ze smiesznie bede w nich wygladal, ten zolty kolor i ogolnie taka konstrukcja, ma ktos moze zdjecia jak one wygladaja na glowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko iRiver. Są najgłośniejsze z wymienionych wyżej, a to chyba dobrze ?

Pozatym, myśle że napewno poczułbyś róznice między Sansą a iRiverem, Sonego nie biore pod uwage bo dwie wyżej marki go deklasują ;).

iRivera od jointa kupiło dużo ludzi z tego forum, i nikt nie narzekał.

 

Co do sluchawek, jeżeli chcesz zagłuszyć dźwięki z otoczenia biesz epki, jeżeli nie, to bierz k24p.

Na Twoim miejscu, wziąłbym iRivera T30 + akg k26p, albo moje sennki 212 pro :).

 

P.S. Tak apropo, porónywał ktoś może 212 PRO z k26p i moze coś napisać na ten temat ? :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko iRiver. Są najgłośniejsze z wymienionych wyżej, a to chyba dobrze ?

Pozatym, myśle że napewno poczułbyś róznice między Sansą a iRiverem, Sonego nie biore pod uwage bo dwie wyżej marki go deklasują ;).

iRivera od jointa kupiło dużo ludzi z tego forum, i nikt nie narzekał.

 

Co do sluchawek, jeżeli chcesz zagłuszyć dźwięki z otoczenia biesz epki, jeżeli nie, to bierz k24p.

Na Twoim miejscu, wziąłbym iRivera T30 + akg k26p, albo moje sennki 212 pro :).

 

P.S. Tak apropo, porónywał ktoś może 212 PRO z k26p i moze coś napisać na ten temat ? :)

 

Pozdrawiam.

 

super glosne wlasnie nie musza byc, ok, wiec pozostaje iriver na placu boju, teraz jeszcze musze sie zdecydowac czy t30 czy t10 nie ukrywam ze jezeli t10 to raczej wersja 512,

Kusi mnie wyglad od strony wizualnej jak i to ze wygląda na zdecydowanie bardziej wytrzymalego na wszelkie upadki itp. takze sterowanie wyglada na znacznie latwiersze i przyjeme.

radio tez - lubie czasami posluchac sobie meczu bedac w pracy lub wiadomosci. Radio spisuje sie tak dobrze jak w iriverach MP3cd ?

 

Wiec jeszcze do zastanowienia.

 

Co do sprzedawcy to napisalem do nich czy da rade przedłużyć gwarancję, jeden odpowiedział, że nie drugi, że tak, za dopłatą 32zł i jest gwarancja na rok! Chyba warto?

 

sluchawki akg k26p a szczegolnie 212 PRO sa juz dla mnie za drogie..

 

sprzedawcy zgodnie twierdza ze"nieuzywany w hurtowej formie z nadwyzek sklepowych, nie po naprawach"

 

Ps. Oba modele nie wyswietlaja razem z tytulem pisenki, nazwy katalogu? tak jak to bylo w SlimX'ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T30 i T10 grają identycznie, więc kwestia wyglądu i ot kolorowego wyświetlacza w T10 i zasilania ogniwami AA, w T30 - AAA.

Szczerze mówiąc, ja wybierając pomiędzy T10 - 512mb, a T30 - 1gb, naturalnie bym wybrał T30...

Co do gwarancji, to napewno warto. Co do słuchawek, myśle że warto dodać te ~50zł i kupić akg k26p :).

 

"nieuzywany w hurtowej formie z nadwyzek sklepowych, nie po naprawach" - w to nie wierz, to nieprawda. Faktycznie jest to odnawiany player przez iRivera. Ale nie ma się czym przejmować ;).

 

P.S. Jaki sprzedawca może przedłużyć gwarancje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24p sa dosyc zrównowazone, bass jest mocny ale nie dudni i nie zamula reszty

 

maba bleys pisal ze nie chce zbyt duzo basu, k26p maja go bardzo dużo

No wlasnie, mam go troche powyzej uszu ;) dlatego te odpadaja raczej dokanalowki, chociaz z drugiej strony dobrze izoluja, jak izoluja te k24p? dotychaczas mialem douszne, jak dobrze pamietam to byly SONY MDR-E737LP takie i maly zdecydowanie za malo dolu a za duzo gory.. wystarczylo troche glosniej zrobic i tylko piszczaly, oraz nauszne philips SBC PH200, tez raczej takie bez polciowe. bass wydaje mi sie ze po prostu dudni i wydaje mi sie ze srodka pasma za duzo to nie ma. aczkolwiek nie znam sie za bardzo od strony technicznej, nie mialem tez okazji sluchac za dobrych sprzetow.

 

moze by ktos mial porownanie modeli w/w AKG z tymi Phlipsami?

 

Pozdrawiam.

 

po chwili, nie to jednak nie te sluchawki sony ale bardo podobne, te moje maja symetyczny kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej większość kupowała u Jointa. Ale jeśli Pani Zosia przedłuża gwarancje to warto u niej kupić, pozatym widać że dobry sprzedawca :).

Jeżeli coś będzie nie tak (w co wątpie) to zawsze i wszędzie możesz odesłać towar w ciągu 10 dni od otrzymania go ;).

 

Jak kupisz i wszystko będzie ok to napisz i podziel się wrażeniami ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie sprawuje radio w T10? warte jest doplacania? nie gubi stacji? itd?

Pozdrawiam.

 

 

Radio jest całkiem dobre tylko ze czasami gubi sygnał stereo ale to juz zalezy od stacj i niejsca w którym jesteś a w trakcie poruszania sie to pewnie ten problem wzrośnie tak juz mają chyba wszystkie odtwarzacze mp3 (nie jest zle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a jak sie sprawuje radio w T10? warte jest doplacania? nie gubi stacji? itd?

Pozdrawiam.

 

 

Radio jest całkiem dobre tylko ze czasami gubi sygnał stereo ale to juz zalezy od stacj i niejsca w którym jesteś a w trakcie poruszania sie to pewnie ten problem wzrośnie tak juz mają chyba wszystkie odtwarzacze mp3 (nie jest zle)

 

 

Dziekuje za wszystkie rady, kupilem T30 1GB i jestem bardzo zadowolony, jakosc wykonania, dziwiek, super, tylko sluchawki mimo ze sa dobre, juz powoli mi nie wystarczaja, drugim minusem sa przyciski, zle umieszone, powinno byc chociaz troche przerwy, majac odtwarzacz pod koszulka i chcac przesunac kawlek do tylu, wciska mi sie power off, menu troche moglobybyc lepsze, szczegolnie z A,.B A->B, kto ma to pewnie wie o co chodzi, brakuje tu glownie &katalog a tak trzeba sie przez cale menu przewijac a do tego trzeba wyjac go z pod koszulki(mieszkam na niebiezpiecznej dzielnicy :P) Przyczepic sie mozna by bylo do katalogowania ewentualnie, moze to kwestia przyzwyczajenia ale ja wole katalogi miec na samaj gorze, a one tutaj sie przeplataja z utworami. To wszystko sa bardzo male minusy, zeby nie bylo ze sa same plusy ;))

 

Sandisk Sansa M240

kolega kupil sanse m240 i tyle co widzialem przez chwile to moge powiedziec ze, jakosc wykonania zdecydowanie na plus dla irivera, sandisk ma dosc tandetny plastki i wszystko sie w nim rusza i piszczy/trzaska, to wizualnie, a odsluchowo, no niestety z braku czasu moge powiedziec tylko ze sluchawki sa kiepskie, bassu praktycznie brak, co zmienilo sie po podlaczeniu iriverowskich, kolega mial wgrane tylko WMA dlatego Ciezko ocenic jakosc, jak bede mial chwile to zrobie jakies wieksze porownanie.

 

Teraz tylko sluchawki trzeba wybrac:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie sprawuje radio w T10? warte jest doplacania? nie gubi stacji? itd?

Pozdrawiam.

 

 

Radio jest całkiem dobre tylko ze czasami gubi sygnał stereo ale to juz zalezy od stacj i niejsca w którym jesteś a w trakcie poruszania sie to pewnie ten problem wzrośnie tak juz mają chyba wszystkie odtwarzacze mp3 (nie jest zle)

 

 

Dziekuje za wszystkie rady, kupilem T30 1GB i jestem bardzo zadowolony, jakosc wykonania, dziwiek, super, tylko sluchawki mimo ze sa dobre, juz powoli mi nie wystarczaja, drugim minusem sa przyciski, zle umieszone, powinno byc chociaz troche przerwy, majac odtwarzacz pod koszulka i chcac przesunac kawlek do tylu, wciska mi sie power off, menu troche moglobybyc lepsze, szczegolnie z A,.B A->B, kto ma to pewnie wie o co chodzi, brakuje tu glownie &katalog a tak trzeba sie przez cale menu przewijac a do tego trzeba wyjac go z pod koszulki(mieszkam na niebiezpiecznej dzielnicy :P) Przyczepic sie mozna by bylo do katalogowania ewentualnie, moze to kwestia przyzwyczajenia ale ja wole katalogi miec na samaj gorze, a one tutaj sie przeplataja z utworami. To wszystko sa bardzo male minusy, zeby nie bylo ze sa same plusy ;))

 

Sandisk Sansa M240

kolega kupil sanse m240 i tyle co widzialem przez chwile to moge powiedziec ze, jakosc wykonania zdecydowanie na plus dla irivera, sandisk ma dosc tandetny plastki i wszystko sie w nim rusza i piszczy/trzaska, to wizualnie, a odsluchowo, no niestety z braku czasu moge powiedziec tylko ze sluchawki sa kiepskie, bassu praktycznie brak, co zmienilo sie po podlaczeniu iriverowskich, kolega mial wgrane tylko WMA dlatego Ciezko ocenic jakosc, jak bede mial chwile to zrobie jakies wieksze porownanie.

 

Teraz tylko sluchawki trzeba wybrac:)

 

Pozdrawiam

 

witam :))

Czy masz juz najnwsze dane z porownania ?? bo waham sie pomiedzy tymi dwoma modelami i nie wiem do konca co wybrac ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności