Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, vonBaron napisał(a):

Jakoś tak średnio mi podszedł, wolałem Blacka z ostatniego craft boxa Pinty,

Ta warka jest średnia, dla mnie za mało "ciała". Pamiętam ich pierwsze wypusty i były świetne. Pinty dawno nie piłem, mocno się zepsuły ich piwa :( Blackcyl Black IPA Browar Trzech Kumpli jest za to rewelacja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Ta warka jest średnia, dla mnie za mało "ciała". Pamiętam ich pierwsze wypusty i były świetne. Pinty dawno nie piłem, mocno się zepsuły ich piwa :( Blackcyl Black IPA Browar Trzech Kumpli jest za to rewelacja. 

Oj tak ostatnio prawie każda Pinta jedzie cebulą. Bardziej sobie cenię krafty Nepo, FF i Trzech Kumpli (Pan i Pani IPA niebo w gębie). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek po raz drugi w życiu piłem pilsa Trzech Kumpli i muszę zmienić zdanie o nim. To nie jest dobre piwo. Taki Raciborski Pils za 1/3 ceny kumpli jest dużo lepszy. Jest po prostu bardzo dobry. Słabe są te polskie krafty. Wszystkiego w nich za dużo. Nie umieją złapać balansu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sorty Lidlowe u mnie zagościły ostatnio. Na fotce nie zmieściły się Talus, Szklanki DDH NZIPA oraz

Warsaw Dream Polish NEIPA.

 

Z tego co pamiętam fajne Szklanki, W. Dream, Chubby i Freezy. Ogólnie mrożonki wszystkie dobre 😋

Za to ciemne BIPA i czarny stoucik minus za nieciekawy smak i kawę rozpuszczalną, brr.

Ciemne to jednak piwne podziemie robi robotę np. kosiarz!

 

 

IMG20240113232110.jpg

Edytowane przez pierotero
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nepo Dark Ness. Ujdzie w tłoku   Przy Idiocie z 3K i Kosiarzu rzadkie takie.

Marzy mi się coś tak gęstego jak Maryensztadt barrel agedy. Dawno nie widziałem w warszawce 🙄

Znacie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś troszkę mocniej. Starałem się jak najdłużej nim delektować. Jak na razie muszę przyznać, iż jest to dla mnie zaskoczenie roku. Piwo to zachwyca doskonałym połączeniem intensywnego smaku, pełnej aromy i orzeźwiającej goryczki, stanowiąc prawdziwą ucztę dla podniebienia. Wspomnieć należy również o wyczuwalnych nutach skórki chleba i pomarańczy smażonej na głębokim tłuszczu 👌

kustosz.jpg

P.S. zlew w tle tylko przypadkowo, proszę o niełączenie wątków.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, micbud napisał(a):

Dziś troszkę mocniej. Starałem się jak najdłużej nim delektować. Jak na razie muszę przyznać, iż jest to dla mnie zaskoczenie roku. Piwo to zachwyca doskonałym połączeniem intensywnego smaku, pełnej aromy i orzeźwiającej goryczki, stanowiąc prawdziwą ucztę dla podniebienia. Wspomnieć należy również o wyczuwalnych nutach skórki chleba i pomarańczy smażonej na głębokim tłuszczu 👌

 

 

kustosz.jpg

P.S. zlew w tle tylko przypadkowo, proszę o niełączenie wątków.

Widzę weszło lepiej jak mocna hera od dilera BiG ... Szacun za sarkazm bo inaczej to trzeba się nad sobą zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wujas zrewanżował się za przysługę i przywiózł kilka lokalnych przysmaków od naszych sąsiadów m.in. Steinweizen Bock Leikeim i powiem szczerze, że lubię taki smak 😛 Lekko palony słód o karmelowym posmaku. Zakleja gębę swoją gęstością i lepkością niczym płynny miód.

 

Leikeim.jpg

Edytowane przez x86
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2024 o 23:13, brombo napisał(a):

image.png.11f28bb39f0013b477709c840c7ba804.png

 

w lidlu za chyba 12 zł ale mega jest

Ja dla odmiany Paint it Black 

20240318_201405_HDR.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Rafacio napisał(a):

Wspaniałe

 

IMG_20240322_194503.jpg

Jeśli jest tak dobre jak ta "mysza" na drugim planie to ja podziękuję ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma za znaczenie co jest z tyłu. Ja nie piję takich trunków, a ten w tle dostałem i czekam, żeby też  komuś to dać, albo wylać. Na zdjęciu zaś jest dlatego, bo liczyłem na taką głupią reakcję i się niestety nie przeliczyłem.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do degustacji angielskie wynalazki 

 

 

20240326_182008_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Taki wynalazek od Litwinów. Całkiem niezły Bock

 

20240413_132653_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności