Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Gdyby tak przeliczyć kasę, którą wydaliście na piwa, to jakie słuchawki byście kupili? 

 

Niekwestionowany lider kiedyś się „pochwalił” ile to on wypija i wychodziła średnia około 4 piw dziennie.

 

365 x 4= 1460 x 5zł (pils)= 7300zł (rocznie)

 

Edytowane przez lobuz1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już alkoholizm lewel hard. 

36 minut temu, Rafacio napisał(a):

Ło. Ono jest też w puszkach? Ja tylko w butelkach kupowałem. To, Konopne i Cuda Wianki.

Ja od kilku tygodni, gdy pojawiła się niby limitowana edycja Bażanta tylko Bażanta popijam. To chyba spożywali na Olimpie i nazwali Ambrozją.

Tak. Jest. Ale dla mnie za bardzo chmielowe. Te były dużo lepsze:

 

 

20221119_160359.jpg

20221119_153023.jpg

20221119_145415.jpg

20221119_142627.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w rok bym kupił ATH-ADX5000

10 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

365 x 4= 1460 x 5zł (pils)= 7300zł (rocznie)

Niedoszacowane.

Ale tak naprawdę nic aktualnie bym nie kupił, bo już mam.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Saiya-jin napisał(a):

 

Udało mi się dostać je jeszcze 2 razy i... no nie wiem. Pierwsza butelka mi smakowała, a te kolejne już niespecjalnie.

Zjawisko malejącej użyteczności krańcowej. Ot co!image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Udało mi się dostać je jeszcze 2 razy i... no nie wiem. Pierwsza butelka mi smakowała, a te kolejne już niespecjalnie.
Jabłonowo ogólnie jest niespecjalne. To zalatuje sztucznym miodem dla mnie , a klasztorne dla odmiany robi wrażenie wzmacnianego kiepskim spirytusem. Jabłonowo omijam zatem szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saiya-jin napisał(a):

 

Udało mi się dostać je jeszcze 2 razy i... no nie wiem. Pierwsza butelka mi smakowała, a te kolejne już niespecjalnie.

 

Też pamiętam, że raz piłem i było nawet ok, a później po długiej przerwie kupiłem i wylalem połowę... Ogólnie dawno nie piłem dobrego piwa z miodem - w większości czuć raczej chemię niż miód. Ale może ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

Też pamiętam, że raz piłem i było nawet ok, a później po długiej przerwie kupiłem i wylalem połowę... Ogólnie dawno nie piłem dobrego piwa z miodem - w większości czuć raczej chemię niż miód. Ale może ktoś coś poleci?

Ja piłem miodowe raz w życiu. Po raz ostatni. Nie pamiętam marki, chyba Łomża. Potwierdzam - ze smakami naturalnych miodów nie ma to nic wspólnego.

 

W produktach Amber da się wyczuć nuty spadziowe. Np. ich APA jest spoko i tak zalatuje w pozytywnym sensie. Przy czym to piwo nie jest z kategorii "miodowe" jako takie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, majkel napisał(a):

Ja piłem miodowe raz w życiu. Po raz ostatni. Nie pamiętam marki, chyba Łomża. Potwierdzam - ze smakami naturalnych miodów nie ma to nic wspólnego.

 

W produktach Amber da się wyczuć nuty spadziowe. Np. ich APA jest spoko i tak zalatuje w pozytywnym sensie. Przy czym to piwo nie jest z kategorii "miodowe" jako takie. 

 

No Łomża to chyba najgorsze co może być jeśli chodzi o miodowe piwa xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 21:21, bakus1233 napisał(a):

Gdyby tak przeliczyć kasę, którą wydaliście na piwa, to jakie słuchawki byście kupili?

Od kilku lat średnio gdzieś 10-15zł / na miesiąc (wcześniej ze 2x więcej) - na jakieś wygodne i w miarę dobrze wykonane "chińczyki" w te kilka lat bym pewnie odłożył ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF Acid Trip.jpg

Acid Trip..

Ten trypelek najlepszy sessiak jaki piłem! Polecam brać jak się trafi ;) Cytrusy mocno dają po gębie ale przecież nie trzeba się śpieszyć 😄

Ze zwykłych Nelson Pils New Zeland i experymentalne chmiele X13459.

 

To jest mój Hi-End na lato.

 

Ale teraz wiadomo, ciężkie klimaty bardziej. Gęste ciemne 3kumpli Idiota! i z Maryensztadt Projekt Barrel Agedy Laphroaig oraz Jacek Daniels. Jeszcze Warmiński Oak Wood Kormorana ujdzie 🙄

 

Wypiłbym jeszcze Woodfordowe Barley Wine oraz wymrażane beczkowe Komesy ale nie wiem gdzie kupić i pewnie dużo $$ krzyczą 🙂

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2022 o 13:28, The Grand Wazoo napisał(a):

Całkiem przyzwoite. Z piw browaru Tenczynek jedno z najlepszych. 
5CC3C2AA-5541-4CF2-851A-5C32328C5502.jpeg

 

Właśnie odpaliłem. Faktycznie, niezłe. Z pierwszym łykiem trochę gorzkie się wydawało, ale z kolejnymi zaczęło wchodzić.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności