Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, cpu1 napisał:

Piwko otwieram w zasadzie tylko w gorące dni a te nadchodzą więc warto się schłodzić zawczasu  :) Idzie to wypić a butelka zostanie na nalewkę ;) 

image.jpeg

Śiwadomie lekkie i cóż to mówi wiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wegiel21 napisał:

Śiwadomie lekkie i cóż to mówi wiele ;)

Otóż to ! Choć przyznam, że bardziej przykuło moją uwagę POMORSKIE i stary sposób zamknięcia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cpu1 napisał:

Otóż to ! Choć przyznam, że bardziej przykuło moją uwagę POMORSKIE i stary sposób zamknięcia ;) 

Niestety ten sposób u mnie przykuwa, ale jeszcze ani jedno bro nie było nawet ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wegiel21 napisał:

Niestety ten sposób u mnie przykuwa, ale jeszcze ani jedno bro nie było nawet ok.

Dlatego jakby nie smakowało to mała strata bo później można do niej zrobić nalewkę np. z malin albo pigwy na zimę :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cpu1 napisał:

Dlatego jakby nie smakowało to mała strata bo później można do niej zrobić nalewkę np. z malin albo pigwy na zimę :D 

Na zimę to ja lubię chili z czekoladą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cpu1 napisał:

To może musisz poszukać piwa z dodatkiem chili ;)

Bywało, ale niestety nic specjalnego 🤭🤦‍♂️

4 minuty temu, cpu1 napisał:

To może musisz poszukać piwa z dodatkiem chili

Ale skoro iść tym tropem to Ty musisz robić lekkie nalewki na pomorzu ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Palpatine napisał:

"Nowość" z mojego ulubionego browaru...niby ważą go od 2015 r. ale pierwszy raz na nie trafiłem

A20FED31-AB15-43D4-A262-5183D14D4825.jpeg

Fakt że 3 Kumpli to jeden z nielicznych gdzie 9 na 10 strzałów będzie b.dobrych, no i nie dają aromatów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy przedostatni wieczór w kraju 

 

20220808_204253_HDR.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wegiel21 napisał:

Piwojad, żywe pije ;)

Po prostu instynkt łowcy. Pasteryzowane to dla padlinożerców. :)

 

Ja ostatnio "zakochałem" się w ciemnych pszenicznych. Norymberski Tucher Dunkel Weizen - bardzo dobre, a Jurajskie wręcz rewelacja za te 7,99zł. Niemca nie pamiętam, ile za niego dałem, więc zachwyt dozowany. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciemnych pszeniczniaków mój numero uno i ścisła topka znanych mi piw to Aventinusy od Schneider Weisse.
Cud nad cuda, jak w Austrii byłem to specjalnie tak organizowałem obiady rodzinie i znajomym, żeby to była knajpa, gdzie to serwują.

Ich przeniczne koźlaki to coś kosmicznego jest.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mocno zaskoczony na plus, jutro lecę po więcej egzemplarzy.

 

1660239848377k.jpg

Ale właśnie dopijam tego Konrada i za chwilę zmierzę się ze świętą trójcą. Nie wiem czego po tym się spodziewać, bo ponad 10 lat nie miałem tego w mordzie, ale raczej nic dobrego mnie nie spotka. Uwaga...fota.

 

1660239848377.jpg

Boję się tej degustacji i nie wiem od czego zacząć. Chyba Żubr pójdzie na pierwszy ogień. Czuję, że zmarnuję sobie wieczór, ale cóż...

Żubr już poszedł. Teraz Tatra. Nie wiem co powoduje, że ludzie to kupują. Tatra to ohyda, Żubr przy tym co cud, miód i malina, mimo że też niedobry.

W dniu 2.08.2022 o 22:56, cpu1 napisał:

Dlatego jakby nie smakowało to mała strata bo później można do niej zrobić nalewkę np. z malin albo pigwy na zimę

Ja kupiłem jakiś czas temu to piwo dla butelki do noszenia wody w plecaku. Od jakiegoś czasu nie kupuję wody gazowanej w plastiku tylko sam sobie ją robię i ta butelka bardzo jest przydatna. Plus dwie butelki litrowe po litewskim piwie. Swoją drogą taka 1l butelka kosztuje w markecie 15 zł, a piwo litewskie w litrowej butelce też kosztuje 15 zł. Rachunek jest oczywisty.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Rafacio napisał:

Czuję, że zmarnuję sobie wieczór, ale cóż...

 

Ja bym miał zmarnowany poranek - bania pęknięta na pół. Po polskim piwie mnie na drugi dzień cholernie boli głowa. Czesi lepiej ważą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się okaże rano co będzie z banią. Może lepiej ważą, a może warzą.

 

Nie wiem czy w przypadku tej trójcy ze zdjęcia możemy mówić o warzeniu.

Jakim cudem ta Tatra jeszcze istnieje???

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności