Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem znawcą ani jakimś smakoszem piwa. Piję przeważnie niskoprocentowe lagery (głównie koncerniaki😛) w upalne dni dla ugaszenia pragnienia. Ale dostałem od potomstwa na "Dzień Ojca" m.in. takiego koźlaka , to wrzucę parę prymitywnych przemyśleń 

20220625_080259_HDR.thumb.jpg.78a22adb31f4f1f59a116a0ae1d64111.jpg

 

Patrzę: 9% i myślę "wtf przecież ja nie lubię mocnych browarów, pogieło ich? No ok, ale skoro już jest to trzeba spróbować".

I co? I k...a dobre jest!!!!. Fajna goryczka, nie przesadzona. Nie jest za słodkie, gaz nie szczypie w język, "szmerek" się pojawia po jednej buteleczce😜. Tylko trzeba pić małymi łyczkami, żeby docenić walory smakowe i uważać z ilością,żeby  "szmerek" nie przeszedł w "łubudubu"😜.

Podsumowując:

chyba zacznę częściej zaglądać do tego wątku. 

 

 

 

 

Edytowane przez deadman42
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deadman42 napisał:

Nie jestem znawcą ani jakimś smakoszem piwa. Piję przeważnie niskoprocentowe lagery (głównie koncerniaki😛) w upalne dni dla ugaszenia pragnienia. Ale dostałem od potomstwa na "Dzień Ojca" m.in. takiego koźlaka , to wrzucę parę prymitywnych przemyśleń 

20220625_080259_HDR.thumb.jpg.78a22adb31f4f1f59a116a0ae1d64111.jpg

 

Patrzę: 9% i myślę "wtf przecież ja nie lubię mocnych browarów, pogieło ich? No ok, ale skoro już jest to trzeba spróbować".

I co? I k...a dobre jest!!!!. Fajna goryczka, nie przesadzona. Nie jest za słodkie, gaz nie szczypie w język, "szmerek" się pojawia po jednej buteleczce😜. Tylko trzeba pić małymi łyczkami, żeby docenić walory smakowe i uważać z ilością,żeby  "szmerek" nie przeszedł w "łubudubu"😜.

Podsumowując:

chyba zacznę częściej zaglądać do do tego wątku. 

 

 

 

 

I tak często zaczyna się podróż przez Świat dobrych piw :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wegiel21 napisał:

I tak często zaczyna się podróż przez Świat dobrych piw :)

Właśnie sprawdziłem cenę tego rarytasu. Ta podróż może się zakończyć zanim się zacznie😛.

Edytowane przez deadman42
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deadman42 napisał:

Właśnie sprawdziłem cenę tego rarytasu. Ta podróż, może się zakończyć zanim się zacznie😛.

Nie każde dobre piwo musi być drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ciepły letni wieczór coś lżejszego 😄

 

20220626_200054.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

No tak, lżejszego... imperialna IPA :) 

Zwykle pijam Porter, RIS, BW to przy nich sikacz 😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Bardzo dobre piwo. Słody - 4 w tym pszeniczny, chmiele - 5, zrównoważone piwo z fajną goryczką, czuć wyraźnie cytrusy, ale też tą słodowa gładkość i oleistość, jakby zawierało słody żytnie. Zero smaku alkoholu. 

 

IMG_0672.jpg

Niestety to piwo jest mega słabe, zupełnie nie w stylu i nie warte ceny. Jak ktoś nie pił nic lepszego to może zachwycić, ale to piwo żaden sędzia i sensoryk nie uzna za dobre :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manuelvetro napisał:


Ale kibic?

Kibic piwa ( oczywiście) ? 🤔 Mamy jakaś cieszyńską drużynę🤣 ?

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, manuelvetro napisał:

Cieszyńska drużyna piwna :P 

Jeśli tak to hm jakaś taka 2-3 liga ale i tak miejsce przed koncerniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności