Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na prawdę Lidl przeważnie rządzi, jeśli chodzi o piwa z marketu. Mimo, że w Auchan jest większy wybór to często cięzko mi coś znaleźć. Ano lubię ciemne piwa. ;) Chociaż jakimiś dobrymi pszenicznymi lub miodowymi też nie pogardzę. Natomiast mocne chmiele nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Hustler napisał:

@neonlightMoim skromnym zdaniem jeżeli chodzi o koncernową wielką trójkę to pierwsze miejsce ma bezsprzecznie Żywiec Porter, potem Okocim i na końcu właśnie Książęce.

Coś w tym jest, muszę kupić trzy i porównać - święta zaraz, to będzie ku temu okazja. 😉👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 20:10, Hustler napisał:

Zimno się zrobiło to i porter wpadł. Swoją drogą 29.09.2023 to niezła warka.

porter.jpg

Pamiętam jak tysiąc lat temu jeździłem do dziewczyny przez calą Polskę do Żywca porą zimową i tam zawsze była specjalna edycja dostępna regionalnie zwane "Żywiec Zimowe".

Ktoś zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine Od razu nasuwa mi się na myśl PanIPAni we wszystkich odmianach, a z nowszych pozycji to Ostatni Powiew Lata oraz Wyborny Żart z Browaru Zakładowego, jeżeli gdzieś je jeszcze kupisz.

 

Mnie się udało kupić dwa ciekawe piwa z Kingpina w Lidlu. Wyraźnie cytrusowe z dodatkiem żółtych owoców i oba utrzymane w półwytrawnym charakterze, ale Relic nieco wytrawniejszy. Naprawdę smaczne, a zarazem stanowiące ciekawą odmianę dla New Englandów i innych słodkości.

1.jpg

2.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że Janusze próbują wydymać klientów na Namysłowie...po pierwszym łyku mnie skrzywiło...myślę sobie łot de fak? pomyliłem flaszki?...spojrzałem na etykietę i wszystko jasne...nalewają jakiegoś szczocha ze swojej "grupy żywiec" i myślą, że "naród ciemny wszystko kupi". 🖕😠🖕

Omijać szerokim łukiem i ostrzegać innych.

 

 

 

screenshot_01.jpg

4.jpg

Edytowane przez Aventus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, laocy napisał:

Od czasu przejęcia przez hainekena nie piję namyslowa jak również zywca.Jak można spepszyć tak dobre piwa,no po prostu w pale się nie mieści :O)

Kiedy Żywiec był dobry? Chyba jak byłem w liceum, bo już nie pamiętam, jak wtedy smakował. :D Portera mieli zawsze dobrego, i to się chyba ostało? Poza tym Heineken jest dobry, tylko nie ten rozlewany w Polsce. Nawet w Grecji "podrabiają" go znacznie lepiej. Dlatego do nich wpuścili też Amstela, a do nas nie. I ten ostatni też smaczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkel napisał:

Kiedy Żywiec był dobry? Chyba jak byłem w liceum, bo już nie pamiętam, jak wtedy smakował. :D Portera mieli zawsze dobrego, i to się chyba ostało? Poza tym Heineken jest dobry, tylko nie ten rozlewany w Polsce. Nawet w Grecji "podrabiają" go znacznie lepiej. Dlatego do nich wpuścili też Amstela, a do nas nie. I ten ostatni też smaczny.

Błagam, tylko nie przypominaj mi o greckim piwie, bo toalety bym tym nawet nie spłukał i mówię o sklepowym a nie o hotelowym all inclusive. 

Z polskich większych browarów to jeszcze Perła jest do wypicia a reszta to już tylko małe prywatne browary. Dlatego ja teraz mało piwa piję, wolę coś mocniejszego. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności