Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, neonlight napisał:

Kilka lat temu, jak za ścianą mojej pracy miałem Żabkę, to namiętnie piłem Miłosławy, tak mi posmakowały, że nic innego nie chciałem pić, a ostatnio kupiłem jednego, żeby sobie przypomnieć i to był ostatni raz - co za dziadostwo, smak drożdży i kwaskawy ferment, masakra. 😁

Ja piję niemal tylko Urquella, jak go pamiętam za młodu tak dalej smakuje. Uwielbiam też Gambrinusa, Holbę i Radegasta. Te browary już lata trzymają powtarzalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, espe0 napisał:

Ja piję niemal tylko Urquella, jak go pamiętam za młodu tak dalej smakuje. Uwielbiam też Gambrinusa, Holbę i Radegasta. Te browary już lata trzymają powtarzalność.

Przy takiej ilości obecnie wręcz mnogości piw aż dziwne aby nie chcieć próbować nowego, nowszego i innego stylu/piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, espe0 napisał:

Ja piję niemal tylko Urquella, jak go pamiętam za młodu tak dalej smakuje. Uwielbiam też Gambrinusa, Holbę i Radegasta. Te browary już lata trzymają powtarzalność.

Dzięki, nie piłem żadnego, trzeba będzie wypróbować, a Urquell'a również polubiłem, chyba najlepsze bro do 5zł. 😉 Ostatnio kupiłem Okocim Radler z borówką amerykańską i maliną - na upał, mocno schłodzony - petarda! 😎👍

6d2b0c0c-3533-4d42-a07c-12cb21900d8d.webp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z bezalko lubię Miłosława BIPA i 1 na 100 z Kormorana, a z normalnych piw to lubię eksperymentować. Jest tego teraz tyle, że warto próbować, ale ja jestem otwarty i lubię poznawać nowe smaki i tak samo mam z kuchnią tzn. nie ograniczam się do polskiej, bo lubię próbować nowe rzeczy. Z muzyką było tak samo - zaczynałem od rapu, a obecnie łatwiej mi wymienić czego nie słucham niż co słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wegiel21 napisał:

Przy takiej ilości obecnie wręcz mnogości piw aż dziwne aby nie chcieć próbować nowego, nowszego i innego stylu/piwa.

Piłem ostatnio jakieś mazurskie manufaktury u kolegi który za mnie robi research w rynku. Niezłe były, ale to dalej nie to w czym się idzie zakochać. Atak chmielu jak wyszedł bardzo mi pasował, teraz już nie to samo 😕

 

Lubię gorzkie piwa - bo na ten smak jestem wyczulony. Aktualnie poluję na zielonego kota co @majkel mi polecał.

 

A wracając do próbowania piwa to jak otworzyli w Polsce pierwsze delikatesy typu Stokrotka, Alma itp, to razem z kolegą spróbowaliśmy kompletnie wszystkich importów które wtedy były dostępne.

Trochę to zajęło, ale warto było :D

 

life hack: mieszanie piwa jest równie groźne jak mieszanie mocniejszych trunków :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manuelvetro napisał:

Boję się tej rewolty. Pierwszy raz piwo za 9 pln kupiłem.

4374B081-4FCA-467E-B439-C09D27DA1CCC.jpeg

03FE6188-0F92-47E1-9832-6FC308DF5DE8.jpeg

A amber, jak zawsze dobry.

A żonka do mnie, jak spróbowała revolt (w netto 9 pln):

Cytat

Takie możesz mi kupować

A o Amber, troszku jej nalałem, a 2 butelki ambera miałem, ale zeszły szybko ( @Rafacio, powyżej 10 sekund) w kilka minut 

Cytat

Masz jeszcze?

 Smakowało Ci?

Cytat

Takie kupuj

Słuchawek mi na szczęście nie podbiera. 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gambrius i Pilzner to były pierwsze piwa jakie kupiłem na pierwszym samodzielnym wypadzie z kolegami. 16 lat i okolice Kościerzyny. A Kościerzynie był malutki sklepik z Pilznerami i innymi czeskimi i niemieckimi piwami. Rok 1990  i taki wybór. W jakich sklepach tego Gambrinusa można dostać?

A dziś co. Ano coś takiego:konp.jpg

 

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 20:36, Rafacio napisał:

Wk......z teraz. To w 90 w Kościerzynie był, a teraz w Czechach tylko???😲

W miastach "przygranicznych", u prywaciarza, można czasem kupić importy z Czech. Ale ogólnie trochę bieda z czeskim piwem im dalej od Czech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności