Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie znalazłem ciekawych płyt w Biedrze, ale za to taki miły zestawik audiofila ;)

 

IMG_20210317_212029.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo sam się natknąłem, cena bardzo fajna niecałe 29 pln na płyty bym wydał dużo więcej ;)

Ogólnopolska tylko widzę różne zestawy 

https://www.biedronka.pl/pl/product,id,224569,name,piwo-komes-4x500-ml-szklanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Nie wiem bo sam się natknąłem, cena bardzo fajna niecałe 29 pln na płyty bym wydał dużo więcej ;)

Ja od  1 marca browara nie piłem. 

 

Jak jakiś mnich. 

Wkręciłem się w bieganie. 

Wczoraj zaś pierwszy raz na rowerze w 2021 r. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Palpatine napisał:

Bardzo smaczne...ostatnio pojawia się w Lidlu w dobrej cenie.

:( ja dałem prawie 9zł - to nie jest dobra cena...

 

Ale piwo pyszne - piję od kiedy się pojawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja dałem prawie 9zł - to nie jest dobra cena...
 
Ale piwo pyszne - piję od kiedy się pojawiło
Czyli z 10 lat. Klasyk, od którego zaczęła się moja przygoda z prawdziwym piwem i który nigdy mnie nie zawiódł :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, all999 napisał:

Czyli z 10 lat. Klasyk, od którego zaczęła się moja przygoda z prawdziwym piwem i który nigdy mnie nie zawiódł :)

O tak ...pamiętam jak przy pierwszym jego łyku tak mi ryj wykręciło, że zakochałem się w tym smaku bezgranicznie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel Na pewno wyróżnia się na plus spośród obecnych pozycji. Ogólnie Birbantowi jakby dobrze zrobiło przejście na puszki, bo jakość ich poszła mocno w górę. Widziałem też nową warkę Diablo Verde, które mi bardzo smakowało tuż po premierze, a chcę spróbować Hopcata. Ciekawa jest też ta poczwórna IPA z Pinty, choć nie wiem czy już nie przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hustler napisał:

@majkel Na pewno wyróżnia się na plus spośród obecnych pozycji. Ogólnie Birbantowi jakby dobrze zrobiło przejście na puszki, bo jakość ich poszła mocno w górę. Widziałem też nową warkę Diablo Verde, które mi bardzo smakowało tuż po premierze, a chcę spróbować Hopcata. Ciekawa jest też ta poczwórna IPA z Pinty, choć nie wiem czy już nie przesadzona.

Diablo Verde trzyma poziom. Niejedno łyknąłem z nowej warki. Hopcat jest OK, ale dla mnie zbyt chmielowy. Ciut za dużo goryczki jak na moje potrzeby. Poza tym to ich poziom puszkowych double IPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel Gwarek jest spoko i tytuł najlepszego debiutu roku zdobył zasłużenie. Tego piwka nie próbowałem, ale Teoria Mętności 3 i Owsiane Wzgórze są bardzo dobre. Etykiety przykuwają wzrok.

 

@manuelvetro Ja z bezalko najbardziej lubię właśnie Miłosława i Kormoran 1 na 100, więc to BIPA z Ambera muszę spróbować, a Netto akurat mam niedaleko.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, manuelvetro napisał:

U mnie ubogo, jak to u ascety. Skazany jestem na bezalkoholowe. Dzisiaj takie było w promocji w netto , browar rzemieślniczy, mniej niż 4 PLN, Miłosław bezalkoholowy mi smakował, ale to jest lepsze. Kupiłem i wypiłem dwa, jutro jadę i kupuje resztę :D 

DBF5CDF4-DA72-4E2D-B49A-DC3B88FF3E5D.jpeg

 

Spróbuj to, moim zdaniem rewelacja jak na 0%, lepsze od wersji z alkoholem:

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czwartkowy wieczór 

 

20210401_213230_(1).jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności