Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, Staropromen (co prawda kupiony był w Czechach, ale nie wiem czy jakaś różnica jest) to nie takie złe piwo :)

A za picie Harnasia powinna być nagroda jakaś za odwagę czy coś - okropne piwo (o ile tak można je nazwać).

Ja ostatnio piłem Piernikowego Focha - bardzo, ale to bardzo przyjemne piwo (w sumie piernik do picia, a nie piwo) :)

(Zdjęcie ukradzione od wujka googla)

32423-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było w Lidlu po 2,99 zł. Nie wiem czy to była wina kaca, ale już dawno mi tak żadne piwo nie zasmakowało :)

 

STP_3.jpg

Ja niedawno kupiłem w Auchan w takiej samej cenie, pewnie jakaś ogólnomarketowa promocja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Staropromen (co prawda kupiony był w Czechach, ale nie wiem czy jakaś różnica jest) to nie takie złe piwo :)

ależ mój post był w 100% chwalebny, Staropramen to świetne piwo i właśnie bardzo mi smakowało. tyle że na kacu piłem, ale podejrzewam że każdego innego dnia smakowałoby równie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lager to z zdefinicji piwo nijakie do picia z chipsami przed telewizorem w trakcie emocjonującego meczu lub na grilu do poijania tłustych kiełbach :P

ale jak smakuje to smacznego :)

ależ mój post był w 100% chwalebny, Staropramen to świetne piwo i właśnie bardzo mi smakowało. tyle że na kacu piłem, ale podejrzewam że każdego innego dnia smakowałoby równie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawal ktos z was czegos do piwa? mialem argusa porta to pomyslalem ze dodam swiezo startego imbiru. no i chyba nie jestem zadowolony z efektu. pojawily sie posmaki drinka wodka+cola ktorego nie znosze. nie wiem czy za duzo dalem imbiru czy ten argus taki podly czy poprostu kiepski pomysl to byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodawal ktos z was czegos do piwa? mialem argusa porta to pomyslalem ze dodam swiezo startego imbiru. no i chyba nie jestem zadowolony z efektu. pojawily sie posmaki drinka wodka+cola ktorego nie znosze. nie wiem czy za duzo dalem imbiru czy ten argus taki podly czy poprostu kiepski pomysl to byl

Kiepski pomysł to był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chodziło o kompromis. Czeskie piwo smakuje mi na tyle, że nawet puszka nie jest w stanie tego zniweczyć. Na codzień jednak piję z butelek, teraz mam zapas angielskich "ale" kupionych w Lidlu.

Edytowane przez kony74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piwo z puszki jest ohydne.

Robiłem z kolegą ślepy test Amberów Naturalnych. Dwie szklanki do których w kuchni nalał mi w/w Ambera z puszki i butelki. Na ślepo nie ma żadnej różnicy.

 

Z Amberów zdecydowanie wolę Chmielowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piwo z puszki jest ohydne.

Robiłem z kolegą ślepy test Amberów Naturalnych. Dwie szklanki do których w kuchni nalał mi w/w Ambera z puszki i butelki. Na ślepo nie ma żadnej różnicy.

 

Z Amberów zdecydowanie wolę Chmielowego ;)

 

Ja do tego z Browaru Amber lubię Żywe i Grand Imperial Porter Chili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Żywe to rządzi, miałem na myśli te tańsze produkty ;) . Tego portera może kiedyś obadam, choć ostatnio wolę jasne piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Żywe to rządzi, miałem na myśli te tańsze produkty ;) . Tego portera może kiedyś obadam, choć ostatnio wolę jasne piwa.

Spróbuj jeszcze Remusa :) Ja właśnie wolę bardziej ciemne - szczególnie w stylu Guinnessa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności