Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pił ktoś może Mikkelera Funkye? Bo albo trafił mi się felerny, przefermentowany, albo rozszczelniony i kapslowany od nowa egzemplarz, albo to piwo jest po prostu niemożliwe niesmaczne. Zapach mocno alkoholowy, trochę jak tanim winem. Smak też lekko winny, czuć nawet zgniliznę, i taką słodycz fermentacji, kompletnie niepijalne. Byłem zmuszony wylać, po uprzedniej konsultacji ze współlokatorami, czy czasem to mi się smak nie zepsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu pojawiły się piwa z Czech.

Znudzony zwykłymi lagerami połasiłem się na piwo półciemne - Demon.

Smakowo bardzo fajne i wyważone. Delikatna goryczka, karmelowa nuta i kosztuje grosze :-) Kto ma blisko do Lidla to proponuje się przejść :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko pijam ciemne, ale czasem lubię zakosztować nowych smaków. Hera z Olimpu – milk coffee stout – czyli stout o smaku kawy. Naprawdę smakuje jak kawa.

 

Moja mama nie lubi piwa, do tej pory tylko Szoko (Kormoran) jej przypadło do gustu trochę, tak że łyka wzięła bez niesmaku. Mam chyba kolejnego kandydata piwa-niepiwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cieszyński Dubbel według receptury Czesława Dziełaka w sprzedaży pojawi się 6 grudnia, punktualnie o godzinie 18:00."

 

Przynajmniej raz jestem na czasie...U mnie w miasteczku coś im się pokopało w Tesco i jest dostępny w sprzedaży już od tygodnia :P

Co ciekawe za każdym razem jak kupowałem była inna cena ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cieszyński Dubbel według receptury Czesława Dziełaka w sprzedaży pojawi się 6 grudnia, punktualnie o godzinie 18:00."

 

Przynajmniej raz jestem na czasie...U mnie w miasteczku coś im się pokopało w Tesco i jest dostępny w sprzedaży już od tygodnia :P

Co ciekawe za każdym razem jak kupowałem była inna cena ... :D

w sprzedaży pojawi się 6 grudnia, punktualnie o godzinie 18:00. Do tego czasu smak nowego piwa ma pozostawać tajemnicą. Grupa Żywiec zapewnia, że dołoży wszelkich starań, żeby Champion nie wpadł w niepowołane ręce przed tym terminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warmińskie rewolucje , świetne piwo , lager ale pięknie pachnący chmielami , naprawdę się zdziwiłem . Koszt 4,10 zł

 

Warmińskie rewolucje pięknie pachną, przyjemnie kosztują, ale smak niestety odstaje od zapachu. Jak nieco rozwodnione dobre piwo. :P Albo ja jestem uczulony na taki delikatny smak.

 

Spróbuj Lwówka Jankesa, też pięknie pachnie, kosztuje w okolicach 5-6 zł i bardzo mi smakuje, dla mnie to taki przystępniejszy (trochę mniej gorzki) atak chmielu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności