Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Happy Crack rewelacja , bardzo niskie wysycenie , lekka wędzoność , w smaku śliwka (podobno węgierka tak mówi moja szwagierka ) czereśnie , wiśnia , dojrzałe ciemne owoce , alkohol bardzo dobrze ukryty , bardzo smooth

Patryk wybieram zdjęcie numer 2 . rewelacyjne piwa

Edytowane przez maciekp711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pilem Omnipollo nebuchadnezzar- http://www.ratebeer.com/beer/omnipollo-nebuchadnezzar/184949/

Oj musze powiedziec, ze to jeden z najlepszych jak nie najlepszy imperial ipa jaki dotychczas pilem. Swietny cytrusowo- mangowy aromat oraz ogolna lekkosc(ale dalej spora tresciwosc) w piciu o ktora ciezko w imperialach. Tak czy siak, wypadl mi lepiej od Brewdog- Hardcore IPA oraz Brackie Imperialne.

 

Niepolecam Sharka od Widawa/Kopyra z warki z data waznosci do 10 sierpnia tego roku. Smak i zapach zdominowany przez aldehyd octowy. Czuc glownie zapach plastiku/farby olejnej.

Edytowane przez patrykvel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cos mi sie stalo, ostatnio popijam Argusa mocnego w butelce pet litrowej! Nie wiem czego, ale mi smakuje schlodzony w takie gorace wieczorki w plenerze :-)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Kryzys wieku średniego? :woot:

 

Co powiecie na takie:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam argus niepasteryzowany smakuje lepszy jak kasztelan ale może dlatego że to nowość więc jeszcze się starają.

 

Wysłane z mojego LG-P970 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Crack rewelacja , bardzo niskie wysycenie , lekka wędzoność , w smaku śliwka (podobno węgierka tak mówi moja szwagierka ) czereśnie , wiśnia , dojrzałe ciemne owoce , alkohol bardzo dobrze ukryty , bardzo smooth

Patryk wybieram zdjęcie numer 2 . rewelacyjne piwa

 

Właśnie w tej chwili kosztuję Happy Crack z Pinta + Pracownia Piwa. Faktycznie świetne piwo, bardzo gładkie a z drugiej strony wyraziste. Wczoraj piłem Warmińskie rewolucje (Edelhell) odwrotnie chmielone z Kormorana. Świetny lager, bardzo gładki mimo iż czuć, że sporo chmielu.

 

Powiem szczerze, że takie typowe AIPA i IPA już mi chyba zbrzydły. Zauważyłem, że po spożyciu tego typu piwa (to chyba chmiel Cascade) mam prawie zawsze zgagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie buble_corp Warmińskie Rewolucje to przede wszystkim normalna cena :) . Na naszym rynku nie znajdziemy piwa za 4 zł z tak wyczuwalnym chmielem.

...a po drugie chmiel dobrze wyczuwalny, a nie jest gorzkie. Dla mnie takie akurat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piłem muzyczne piwo z Białorusi(kupione w Tesco za 3zł).Nazywa się.......KULT.Na lato świetne w tej cenie mętne pszeniczne.

kult.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, uwielbiam piwo Störtebeker. Czasami sixmix ze sklepu, czasami secik online. Polecam również te wygięte kufle, na żywo są piękne.

 

http://www.stoertebeker.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wlasnie jestem w drodze do Monachium i nie ukrywam, ze chcialbym popróbować czegoś niecodziennego u nas, bo w końcu to Bawaria. Jakis secik albo pojedyncze piwa warte sprobowania?

Kultowe Aecht Schlenkelra Rauchbier ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piłem muzyczne piwo z Białorusi(kupione w Tesco za 3zł).Nazywa się.......KULT.Na lato świetne w tej cenie mętne pszeniczne.

 

dla mnie jego plusem jest cena, do smaku wolę inne pszeniczne

 

Panowie. Wlasnie jestem w drodze do Monachium i nie ukrywam, ze chcialbym popróbować czegoś niecodziennego u nas, bo w końcu to Bawaria. Jakis secik albo pojedyncze piwa warte sprobowania?

 

a ja w środę do Berlina! czego z Niemiec trzeba spróbować, jeśli nie znam piw niemieckich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w środę do Berlina! czego z Niemiec trzeba spróbować, jeśli nie znam piw niemieckich?

 

Jeżeli zobaczysz kupuj w ciemno :

 

 

http://www.rothaus.de/?alter=true

https://www.berliner-kindl.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności