Skocz do zawartości

Zamawiamy Zcovery


marmur

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Zbieram chetnych do zamowienia zCover nie tylko do odtwarzaczy iAudio takze inne gdyz bedziemy zamawiac prosto ze sklepu. Jak ktos bylby chetny to pisac w tym temacie lub PW takze wszedlkie uwagi i spostrzezenia.

 

Moze ktos ma jakiegos znajomego ktory siedzi w USA i sciaga sprzet lub inne rzeczy i moglby kupic kilka sztuk bylbym wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfsu jak wolisz. poprsotu chce zebrac ludzi zainteresowanych ktorzy by chetnie zamowili wtedy to ma dopiero ma sens i przesylka znikoma bedzie. a reszte mozemy juz ustalic. jak masz konto za granica to ja moge Tobie dac kase a ty zaplacisz. wszystko jest kwestia dogadania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak będzie, bo po X5L 30 GB jak narazie ani widu, ani słychu smile.gif. Tak na marginesie: jak będziemy mieć po X5L i E500 i CMOYu, to trzeba będzie zrobić meet smile.gif. Wymienimy się na chwile sprzętem, wymienimy wnioski. Nazwa: najbardziej bezsensowny meet smile.gif. Co roku nowa edycja tongue.gif

czemu nie :P a jak usłyszymy choćby minimalną różnicę między swoimi cmoy'ami to pojedziemy z reklamacją do forzy ;)

 

 

[edit] ale czy ja wogóle pwoiedziałem że kupie tego cmoy'a :P?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By były takie dialogi:

 

- Ej ty, zobacz, moje E500 mają lepszy wokal

 

- Niemożliwe, daj posłuchać

 

<godzina słuchania, zamieniania się odtwarzaczami i słuchawkami>

 

- Eee... Chyba mi sie zdawało

 

- A ja przez tą godzine zauważyłem, że moje mają lepsze basy

 

<godzina słuchania itp>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
no i co slychac w temacie Zcover?

mozna dalej zamawiac?

,,, i czemu mp3store nie wezmie sie za dystrybucje?

 

Wątek się zdeka rozpadł, bo marmur zamówił wszystko u Cobdena. Może ja sobie zamówie Zcovera, jak będe miał jakieś większe fundusze no i jak wogóle ten X5L się pojawi kiedyś w sklepach ;)

 

mp3store się być może weźme za dystrybucje, ale to nieokreślona przyszłość. Może za duże koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co slychac w temacie Zcover?

mozna dalej zamawiac?

,,, i czemu mp3store nie wezmie sie za dystrybucje?

 

Wątek się zdeka rozpadł, bo marmur zamówił wszystko u Cobdena. Może ja sobie zamówie Zcovera, jak będe miał jakieś większe fundusze no i jak wogóle ten X5L się pojawi kiedyś w sklepach ;)

 

mp3store się być może weźme za dystrybucje, ale to nieokreślona przyszłość. Może za duże koszta?

 

 

gadałem z marmurem i powiedzial ze to ca u cobdena bral to dla kolegi a on dalej czeka na n aodtwarzacz i pozniej zamawia zcover!!!! popzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności