Skocz do zawartości

doradźcie mi proszę :) jaki odtwarzacz...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!

Noszę się z zamiarem kupna przenośnego odtwarzacza ale oczywiście nie wiem który wybrać :/ przeglądałem forum i często polecany to sansa clip + to jeden z moich typów ale oprócz tego grajka chodzi mi po głowie cowon i9... a może coś innego? słucham głównie POP, dance, electro... nie zależy mi na formacie mp4 chciałbym cieszyć się z jakości dźwięku żadne 'bajery' mnie nie interesują. No i jakie słuchawki to tego wszystkiego dobrać? Mój budżet to około 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo ogarnięty w przenośnym sprzęcie audio nie jestem ale ten imod wydaje mi się troche za duzy :) grajdołek będzie mi towarzyszył na rowerze, łyżwach a moze zacznę biegać ;) więc gabaryty tez odgrywaja istotna rolę. Taki strasznie wymagajacy to raczej nie jestem . Moze iriver s100 mnie zadowoli? Lub ten cowon i9 czy sansa clip +....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A juz masz akg czy jescze szukasz. Nano 6g raczej zgrywa się z większością słuchawek i w moim guście gra świetnie, ale miałem go okazje słuchać tylko z bw alpha a to podobno jedno z lepszych synchro. Na upartego mogę ci jakoś jes sprawdzić w takim zgraniu czyli: nano 6g + akg k518dj tyle ze z wyjetymi gabkami i recablingiem.

Bierz S100! 4GB Za połowę budżetu! Włożysz kartę 32GB i będzie git. Jakość dźwięku pierwsza klasa!

Jak już polecasz to rozwiń swoją wypowiedź bo jak tak napisałeś to tym bardziej bym go nie kupił.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akg jeszcze nie zakupiłem ale preferuję basowe brzmienie więc lada chwila chciałbym wkońcu coś zamówić. Czekam już ponad miesiąc, nastawiony byłem na nanite n2 ale raczej z tego nic nie będzie, wątpie aby produkcja była wznowiona...

 

a co do ipoda to wolałbym jednak coś innego poniewaz iTunes bedzie dla mnie uciążliwe, chyba że jest jakiś soft co to ominie... jednak recenzja mnie trochę zachęciała do kupna nano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itunes jest glupi ale nie trudny. Jaka recenzje przeczytales ze cie zniechecilo ? Nano 6 to naprawde wybitne urzadzenie ale w sumie lepsze bylo by cos z eq bo jakby ci czegos brakowalo to moglbys podbic. N2 bylby najlepszy w sumie tyle czy bedzie dostepny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ci się podoba brzmienie ipodów to nie będę namawiał do s100, bo to inne " szkoły" brzmienia.

Ipody dla mnie mają efekciarski dźwięk, nieprawdziwy, "ładny" ale nienaturalny.

Jeżeli ktoś z was słyszał radia budowlane Makita albo Bosch --- tak właśnie dla mnie grają ipody.....

A na budowie wszyscy ........-ooooooo ale super gra, uuuuuu, aaaaaa

To tyle z mojej strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do s100 nie musisz mnie namawiać ale mógłbyś opisać swoimi słowami jak gra ten playerek ;) dotychczas słuchałem muzyki z komórki(w995) na dokanałowych słuchawkach i dla mnie grało to na 3+ ale telefon padł i juz od dawna nie mam na czym słuchać... Sporo przeczytałem o s100, cowon'ie i9 w końcu wybór padł na nanite n2 ale juz go raczej nie dostanę i ponownie rozwazam który grajek wybrać... najlepszym wyjściem byłoby zrobić odsłuch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z odsłuchem w Mp3store nie ma problemu.

Zabierz swoje słuchawki, swoją muzykę na karcie pamięci ...i odsłuchu

Trzeba pamiętać, że całe przenośne hi-fi jest tyle warte ile jego najsłabsze ogniwo.

Źródło- wzmacniacz (ewent )- słuchawy.

Do lichych słuchawek nie dokupuj playera z górnej półki, bo póżniej będziesz pisał, że playerek cienko gra.

Według mnie jest prosta zależność cenowa; Najlepiej jakby słuchawki kosztowały dwa razy tyle co player. Nigdy odwrotnie.

Edytowane przez ablak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie ma słuchawek. Tak urządzenia apple z usa są o wile tańsze. Tam kupujesz ipada 3 32gb za 600$ a unas placisz minimum 2,4k w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za granicą dlatego chcialbym cos zamówić przez internet i by mi ktos z rodziny wysłał, chcę podczas podróży słuchać... dzięki ablak, widzę że chcesz pomóc :) i mądrze piszesz, nie chcesz mnie wpkować w jakiś shit, rozumiem że ciezko trafić w czyjś gust...

 

Nie lubie jak słucham muzyki i słyszę zniekształcenia- to mnie najbardziej irytuje dlatego zdecyduję się jednak na clip+. Jeszcze nie bardzo wiem czemu słuzy rockbox ale od czego jest forum i tematy w nim zawarte ..nano jak i s100 raczej jest za drogi co do moich wymagań, myśle że sansa spokojnie mnie zadowoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ipoda to wolałbym jednak coś innego poniewaz iTunes bedzie dla mnie uciążliwe, chyba że jest jakiś soft co to ominie...

 

Można pokazać twórcom itjunsów środkowy palec i zarządzać muzyką w nano 6G z poziomu odtwarzacza muzycznego (foobar2000) - potrzebny jest komponent: http://yuo.be/ipod.php - działa świetnie, bez porównania do tego "czegoś" od producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności