Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne otwarte do Clip+


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek nausznych otwartych, do Clip+.

Wcześniej miałem pmx100, które bardzo mi odpowiadały, teraz używam px100 II, ale chce je zmienić ponieważ jakość wykonania tych słuchawek woła o pomstę do nieba. Już pięć razy wymieniałem słuchawki z powody połamanego przewodu, teraz znowu będą lecieć do wymiany, bo lewa słuchawka mi pirerdzi.

Więc postanowiłem wymienić na coś innego o podobnym brzmieniu.

Narazie zastanawiam się nad AKG K420, ale może coś innego polecicie?

Słucham głównie trance, trochę rock'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenie gdzie będzie ich używał, skoro Krzysztof wcześniej posiadał otwarte wie jak ma się sprawa z ich tłumieniem..

Co do słuchawek to z chęcią bym się podpiął pod temat, z tego co wyczytałem k420 najbardziej mi pasują. ( zastanawiam się też na SM p30- wg. recenzji bardzo ciekawe słuchawki, jednak są one zamknięte )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może myli pojęcie słuchawek otwartych i zamkniętych, jak mój były nauczyciel który sam sobie robił wzmacniacze lampowe, przerabiał odtwarzacze CD. jego pojęcie słuchawek otwartych - nie zakrywają całego ucha, zamkniętych - zakrywają całe ucho(wokół uszne)

 

więc zadam jeszcze raz pytanie, czy na pewno otwarte do clipa? pytanie stąd iż w 99% z clipem chodzi się po mieście, szkole itd., a otwartych tłumienia nie zaznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie chce sobie posłuchać muzyki w domu nie męcząc uszu słuchawkami zamkniętymi ;)

Jakiś czas temu także szukałem otwartych słuchawek do clipa+ i głownie polecane są 3 modele:

- v-jays

- akg 420

- koss porta pro

 

AKG 420 stoją pomiędzy kossa'mi a jays'ami i właśnie te polecam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o otwarte, wiem że tłumienia one nie mają wcale ponieważ cały czas używam px 100 II.

Ale bardziej mi pasuje dźwięk takich słuchawek(głównie chodzi mi o scenę), nie czuć tak tego że to leci z słuchawek koło ucha.

Z zamkniętych testowałem K450, K530, K518 i jeszcze jakieś audio technica ale żadne mi nie podpasowały.

Jeszcze podoba mi się jak grają sennheiser hd238, ale nie chce kupować słuchawek sennheisera ponieważ już mam dosyć połamanego przewodu przy jacku (kolega ma takie jakoś po roku ma połamany przewód, a słuchawek nie używa dużo).

A budżet max 250zł.

 

EDIT

Kupiłem te 420, narazie mam je dwa dni i jestem zadowolony, nawet bardziej niż z px100II.

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności