Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] dokanałowe do sansy clip + ~100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Chamsko się zareklamuję, ale uważam że do 100zł Monoprice 8320 są świetnymi słuchawkami, tyle że z izolacją kiepsko

 

recenzja do poczytania tutaj: http://www.head-fi.o...-added-05-21-12

 

ps. propozycji kolegów nie słuchałem, jack jest prosty

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ta sansa jest koleżanki i nie wiem czy wgrac jej rockboxa, czy sobie poradzi z obsługa.

 

Wg. mnie Rockbox może być za trudny w obsłudze dla laika, żeby podgłośnić Clip+ trzeba wejść w: Ustawienia -> Ustawienia systemowe -> Przywróc ustawienia fabryczne, odtwarzacz się zrestartuje, trzeba wybrać region dowolny inny niż Europa, najlepiej Reszta Świata. Potem można oczywiście wybrać język Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie bardzo dobre są BW Beta - ale ostrożnie z nimi, bo jeśli nie dopasują Ci do ucha to będziesz miał np. bas z jednej strony. Najlepiej ich posłuchać przed kupnem. W moim odczuciu są lepsze od Alpha i pod względem rozdzielczości dźwięku stoją na równi z ProAlpha czy M1. Ich minus to niestety słaba izolacja, w pociągu nadają się już bardziej do oglądania filmów i audiobooków. Za to jak nie jest zbyt głośno na zewnątrz to w swojej cenie nie mają konkurencji jak ktoś lubi naturalny i szczegółowy dźwięk.

 

Są jeszcze NuForce NE-600X w tej cenie, w moim odczuciu ciekawsze od MEE M9. Długo ich jednak nie słuchałem bo wolę inny klimat grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie alpha to inna szkola grania niz beta pomijajac dzwiek to alphy sa lepsze a czy wezmiesz alphy basowe czy bety neutralne to juz twoj wybor ale ja bym dolozyl i wzial proalphy albo m1 bo moim zdaniem sa o wiele lepsze od bet.

 

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chodzilo mi o sama budowe sluchawek. NIe wchodzac w szczegoly ze sluchawki po pominieciu dzwieku to tylko obudowa.

Mozesz kliknac strzalke w gore jak ci sie podoba. :P

 

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności