Jump to content
Sign in to follow this  
hanyuu

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne z naciskiem na muzykę elektro ok.150zl

Recommended Posts

Witam.

Szukam sluchawek,cena ok.150 zł.Nauszne zamkniete lub polotwarte,obojetnie poniewaz slucham muzyki przy kompie (realtek).

Niestety nie mam doswiadczenia w tej dziedzinie,mialem do tej pory tylko jedne badziewne sluchawki,jakies tracery multimedialne za 40 zl.

Czego slucham : klasyczna,rock,elektro-pop lecz najwazniejsze sa dla mnie parametry pod elektro (j-core,house,hardcore,hardstyle,,trance,techno).

Naczytalem sie paru recenzji,byly to seinhaiser'y i superluxy (hd-681,688b,689),a czytajac widze ze superluxami ludzie sie zachwycaja,tylko pisza ze sa do muzyki klasycznej,jezzu, inni ze do elektro tez sie nadaja,jeszcze inni co innego.

Niestety nie sprecyzuje dokladnie czego dokladnie bym chcial,nie mam porownania,a od czegos trzeba zaczac,tak wiec jak wyzej napisalem przede wszystkim do muzyki elektro by byl ten bas,ale tez by inne gatunki nie byly zdzierane.

sorry za brak polskich znakow,taka klawiatura.

PS. 1 post a juz przywitany errorem w bazie "Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 469"

A te hm3,warte ceny ? Jezeli jest spora roznica to pokusilbym sie do zwiekszenia wydatkow.Czytajac recenzje Sylera zabrakło mi zdania,ze sa warte swojej ceny (moze jest jakis lepszy zamiennik za taka cene).

nie przepłacaj za hm3 tylko kup rebrandy, cena 80 zł wynagrodzi nawet małe wady tych słuchawek, jak w ogóle takie są to zależy od tego jakie brzmienie się lubi

• Like 1

Dzisiaj doszły sluchawki,mialem tylko 1 pare sluchawek, tak wiec nie moge to porownac do najwyzych lotow sluchawek, ale wg mnie dobrze graja,tylko 70 zl,tak wiec dzieki klikacz za pomoc :)

Wlasnie nie,dlatego jak pisalem,nie mam porownania.

Bede je naturalnie rozgrzewal podczas suchania,raz bo bede sluchal cholernie czesto,dwa nie chce by mi komp czy inne urzadzenie dzialalo 24/7,nastaly cieplejsze dni,a komp ciezko znosi upal :)

Tak, Maxelle. Przeczytałem recenzje oryginałów a nie wiem czy Maxelle grają identycznie czy są jakieś subtelne zmiany. Korci mnie żeby posprzedawać to co mam (3 pary nauszników), kupić Maxelle po taniości na jakiś czas, a w międzyczasie zbierać na te jedyne wymarzone ATH-M50 :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By KichawaJablonska
      Szukam słuchawek nausznych z bluetooth do 600zł. Słucham ambientu, klasycznej, ogólnie dużo elektronicznej i od czasu do czasu jakiegoś popu,rocka. Lubię jak jest wyraźny bass i jak dobrze słychać przestrzeń. Nie lubię jak słuchawki za mocno dociskają uszy. Słucham tak pół na pół w domu i w terenie. Teraz mam Creative arvana life i Marshall majory 2 ale w majorach ucho mi niewygodnie. Myślałem o Sennheiser HD 4.50 BTNC. Będzie to grało lepiej niż Creative Arvana Life ?
      VID_20200605_130553.mp4
    • By jpawlowski412
      Witajcie,
      Szukam nowych słuchawek nausznych/wokółusznych zamkniętych, głównie do słuchania wymienionych wyżej gatunków. Zależy mi na dźwięku, wygodzie i jakości wykonania, nie przejmuję się izolacją. Miłym dodatkiem byłby Bluetooth 5.0 i obsługa najnowszych kodeków, natomiast rozważę też coś starszego, jeżeli jakość dźwięku jest tego warta. Obecnie posiadam bezprzewodowe House of Marley Positive Vibration 2 na zewnątrz i Audio Technica M50X do odsłuchu w domu. Te pierwsze są już niestety dość zużyte i ich wygoda pozostawia wiele do życzenia i to właśnie je chciałbym wymienić.
      Z powodu, że dość odpowiada mi ich sygnatura dźwiękowa (w Audio Technice trochę zbyt analityczne brzmienie) głównie rozważam nowy model od Marleya, Positive Vibration XL, wydaje się spełniać wszystkie moje wymagania, chciałbym jednak to jeszcze potwierdzić. Oprócz tego myślałem o Marshall Major III lub Mid ANC (w recenzjach martwią mnie wyeksponowane wysokie dźwięki) oraz Sennheiser HD 4.50 BTNC (troszkę już leciwe).
      Co moglibyście mi w tej sprawie doradzić? :)
    • By zOrg
      Cześć,

szukam słuchawek, które spełniają poniższe warunki:

- nauszne,
      - bluetooth
      - brzmienie naturalno-ocieplone (wysokie nie mogą być kłujące, a średnica nie może być schowana za dudniącym basem)
      - bedę słuchał tylko w domu, więc izolacja nie jest kluczowa
      - fajnie jakby były lekkie i wygodne

miał ktoś może styczność z ew. takimi słuchawkami / możecie coś polecić w tym budżecie (ewentualnie lekkie zwiększenie jest możliwe)?

z góry dziękuję za propozycje!
    • By Zuberix
      Witam, poszukuję słuchawek jak w temacie. Preferuję raczej zamknięte konstrukcje, ale jestem gotów spróbować otwartych. Zależy mi na czymś co będzie fajnie współpracować z Dragonfly Black(planuję go kupić z racji bardzo niskiej ceny, mobilności i sporych możliwości). Aktualnie używam Shure SRH440 i nie jestem z nich zadowolony. Zdecydowanie preferuję rozrywkowe brzmienie Sony Mdr 100abn(zarówno po kablu jak i BT) a nawet moich wyjściowych Galaxy Budsów. Miałem okazję posłuchać jeszcze jak brzmią Sennheisery Momentum over ear pierwszej generacji i przyznam, że byłem pod wrażeniem. Oczekuję dźwięku, który będzie dawał satysfakcję z słuchania a nie analitycznego, studyjnego. Dodam, że słucham głównie rapu, ale również sporadycznie rocka czy muzyki elektronicznej. 
    • By shanex
      Cześć,

Zainteresowany kupnem słuchawek nausznych trafiłem na model AKG K361.
      Czytając recenzje można odnieść wrażenie, że oferują dobrą jakość co do ceny(porównując do pozostałych moich faworytów: DT770, HP151, FOCAL LISTEN)
      Wierne oddanie dźwięków i reprodukcja sceny, konstrukcja zamknięte, przenośne. Mimo, że będą głównie używane w domu, to opcja wygodnego składania bardzo in plus.

Głównie jestem ciekaw porównania tych słuchawek pod względem jakości produkowanego dźwięku(wierne oddanie), bez przesadnie syczącej góry.
      Niskie zejścia basu niezbyt wymagane. Posiadając wcześniej ETY HF5 oraz SL681 basu było niewiele i mnie to nie przeszkadzało.  

Muzyka wszystko po trochu. Od najczęściej słuchanych: Pop/Instrumental | Rap | Klasyczna | Rock 

Jeśli ktoś ma doświadczenie z ww. modelami to proszę o wskazówki  lub inne propozycję. Nie będę ukrywał, że najbardziej skłaniam się do K361 lub HP151.

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy