Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne z naciskiem na muzykę elektro ok.150zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam sluchawek,cena ok.150 zł.Nauszne zamkniete lub polotwarte,obojetnie poniewaz slucham muzyki przy kompie (realtek).

Niestety nie mam doswiadczenia w tej dziedzinie,mialem do tej pory tylko jedne badziewne sluchawki,jakies tracery multimedialne za 40 zl.

Czego slucham : klasyczna,rock,elektro-pop lecz najwazniejsze sa dla mnie parametry pod elektro (j-core,house,hardcore,hardstyle,,trance,techno).

Naczytalem sie paru recenzji,byly to seinhaiser'y i superluxy (hd-681,688b,689),a czytajac widze ze superluxami ludzie sie zachwycaja,tylko pisza ze sa do muzyki klasycznej,jezzu, inni ze do elektro tez sie nadaja,jeszcze inni co innego.

Niestety nie sprecyzuje dokladnie czego dokladnie bym chcial,nie mam porownania,a od czegos trzeba zaczac,tak wiec jak wyzej napisalem przede wszystkim do muzyki elektro by byl ten bas,ale tez by inne gatunki nie byly zdzierane.

 

sorry za brak polskich znakow,taka klawiatura.

 

PS. 1 post a juz przywitany errorem w bazie "Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 469"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Maxelle. Przeczytałem recenzje oryginałów a nie wiem czy Maxelle grają identycznie czy są jakieś subtelne zmiany. Korci mnie żeby posprzedawać to co mam (3 pary nauszników), kupić Maxelle po taniości na jakiś czas, a w międzyczasie zbierać na te jedyne wymarzone ATH-M50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności