Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Sluchawki dokanalowe za ok 130 zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje sluchawek dokanalowych za ok. 130 zl (moge dolozyc do 150). Poprzednie sluchawki jakie mialem to MEE M2 jednak zepsula sie calkowicie sluchawka, przez co zrazilme sie do tej firmy. Zainsteresowalem sie Brainwavz proAlpha oraz Denon AH-C260. Nie moge sie zdecydowac dlatego prosze Was o pomoc. Jezeli macie jakis lepszych kandydatow chetnie rozpatrze :) .Slucham glownie rapu. Odtarzaczem jest nokia n95, natomiast za okolo miesiac mam zamair zakupic jakis odtwarzacz ktorym latwo sie steruje w samochodzie dlatego chcailbym zeby sluchawki te byly w miare uniwersalne. Z gory dzieki za wszelka pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz alpha a najlepiej używane nuforce 700. Pro alpha to słuchawki raczej ubogie w basie najpierw o nich przeczytaj potem pisz jako przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem jako przyklad proAlpha dlatego iz przeczytalem ze sa to sluchawki do rapu. Nie mam duzej mozliwosci przetetowania wielu sluchawek dlatego napisalem na tym forum.

Co do MEE 2 mam do nich neutralne uczucia. Dlatego prosze Was o przyklady jakichs dobrych sluchawek ok 150 zl, ktore moga sluzyc do sluchania rapu jednak zeby nie zamykaly sie tylko w te jednej kategorii muzyki. Nie interesuja mnie uzywane sluchawki, aczkolwiek dziekuje za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proalpha nie mają basu każdy ci to powie a nie ma lepszych słuchawek do rapu w tej cenie niz nuforce 700. Jak chcesz to szukaj pytaj, ale raczej dużo na tym nie zyskasz.

A jak już mają być nowe to nuforce 600 vs Brainwavz alpha i tu tak samo przedział na tym się zamyka.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była wzmianka o tym ze Brainwavz ma dobry kabel. Rhalf dlaczego ty ciągle polecasz do muzyki typu rap prawie jasne słuchawki przy takim jak Playerze to z jasnym słuchawki będzie miał kibel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jasne, czyli ciemne. Nie każdy kto słucha rapu jest bassheadem, a Ty wolisz polecić najbardziej basowe słuchawki nie wiedząc nawet z czego będą grały, ani jakie preferencje ma yhowsky. E10 i NE600 można odsłuchać w MP3store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za okolo miesiac mam zamair zakupic jakis odtwarzacz ktorym latwo sie steruje w samochodzie dlatego chcailbym zeby sluchawki te byly w miare uniwersalne

Ludzie mają własne uszy i sami będą w stanie ocenić co im się podoba gdy posłuchają w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności