Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MODECOM - wish list


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wszystko wskazuje na to że wkrótce do naszej oferty dołączy marka Modecom.

To czy się pojawi i co się pojawi w znacznym stopniu zależy ode mnie w związku z tym mam do was prośbę.

Wypiszcie produkty które was interesują z Modecom'a.

 

Ja dzięki uprzejmości kolegi z Krakowa zdobędę je na nasze wewnętrzne testy i zadecyduję o ich wprowadzeniu. Bardzo możliwe że uda się też zdobyć jakieś testowe produkty dla was ale póki co nie mogę niczego obiecać. Pożyjemy zobaczymy póki co wypiszcie proszę modele.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

dzięki bardzo za opinie nasz dostawca jest z Wrocławia stąd moje testy ale kolega z Krakowa będzie "opiekunem marki"

 

z testami zobaczymy co da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, chętnie bym wykrzyczał "Panie Kierowniku, te testóweczki to na mój adresik". Jednak biorąc pod uwagę ilość recenzji których muszę spłodzić w najbliższym okresie, to sobie odpuszczę.

 

Z tymi Modecomami to świetny pomysł- bez problemu można znaleźć dużo pochlebnych opinii w necie na temat tej niepozornej firmy. Szkoda tylko że w dużej mierze są to opinie osób, które wcześniej nie miały "czegoś porządnego". Trudno powiedzieć czy dany model im zaimponował, ponieważ grał poprawnie a może po prostu "łupał jedwabiście basem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wiele osób chętnie zobaczyłoby recenzję głośników, osobiście widziałbym HF100 i HF60, te drugie szczególnie, bo robią duże wrażenie tą potężną membraną. Do tego zbiorczy teścik niższych modeli tj. SHF56, HF40, HF32 i HF24 ucieszyłby wszystkich, którzy szukają taniego i dobrego stereo do komputera. A po teście wprowadziłbym najlepszą trójkę do sprzedaży :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście widziałbym HF100 i HF60,

To nie jest konkurencja aby dla Microlabów solo7c i solo6c przypadkiem? Bo ceny i look zbliżone. A HF32 widzę w necie za 2 stówki... jak Geniusy umrą to mam nowe głośniki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście widziałbym HF100 i HF60,

To nie jest konkurencja aby dla Microlabów solo7c i solo6c przypadkiem?

Tego chciałbym się właśnie dowiedzieć z recenzji ;) Mogą grać bardzo różnie, bo w każdym inne rozwiązania. Do tego HF100 mają BR z przodu.

 

HF60 - 1" i 8"

HF100 - 1", 3" i 6,5"

Solówki - 1" i 6,5" (2x 6,5" w przypadku 7C)

 

Wg mnie obecnie cenowo i "w specyfikacji" najciekawiej wyglądają HF40 i HF60.

Edytowane przez wojt_bb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności