Skocz do zawartości

Komórki Mp3 Plejery


carloss

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem telefonu który posiada takowąż opcję (odtwarzanie muzyki zapisanem w formacie mp3 i podobne). Jaka jest jakość muzyki odtwarzanej na takowym sprzęcie? są modele lepsze/gorsze, polecane/odradzane?

Nadmienię, iż do niedawna posiadałem t30...czy odczuję znaczną róznicę na niekorzyść? Melomanem przez duże M nie jestem jednak lubię czysty dźwięk, którym mogę się delektować...

Więc jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto inwestować w komórę-odtwarzacz. Za jakiekolwiek by to były pieniądze !!!! Mała moc, niska głośność, często słaba jakość. Ale najbardziej denerwuje ta niska głośność. Już miałem kilka telefonów z mp3 w rękach ( K750i, W810i, Nokia 6280 ) i powiem jedno - nie opłaca sie !!!! Lepiej kupić pełnowartościowy odtwarzacz i cieszyć się bdb jakością i dużymi możliwościami. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

do mp3 najlepszy jest W950i, głównie za sprawą wielkiej pamięci flash (4 giga, nie jako karta) i napewno będzie elegancko grał, bo SE pzreciez sie nie cofnie i nie zrobi gorszego produktu.

 

A jeśli masz te 110 zł to lepiej sobie kup np. ipod'a z 20 b hdd i Nokie 6600/7610 i sie baw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mp3 najlepszy jest W950i, głównie za sprawą wielkiej pamięci flash (4 giga, nie jako karta) i napewno będzie elegancko grał, bo SE pzreciez sie nie cofnie i nie zrobi gorszego produktu.

 

A jeśli masz te 110 zł to lepiej sobie kup np. ipod'a z 20 b hdd i Nokie 6600/7610 i sie baw :D

tak OT:

Kogo ja tu widzę :D Jaki ten świat mały :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

 

Mam już od roku iAudio x5 i przez dłuższy czas miałem siemensa cxt70 bez mp3. Teraz zakupiłem sobie SonyEricssona K750i, dokupiłem do niego adapter na zwykłego jack`a + słuchaweczki creative ep-630 i powiem że jest to znakomite połączenie. Telefonik gra zaskakująco ładnie, tyle że nie ma takiej głośności co w moim playerze. Ale poczekam jeszcze troche, jak opracowują nowe oprogramowanie, bo jak narazie można tylko tuningować CID 39. A więc nie wierze że z czasem telefony dorównają playerom, oczywiście tym we flash, bo w hdd zostawmy zagadką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją przygodę z przenośnymi mp3 playerkami zacząłem właśnie poprzez SE:

Najpierw K750i (który zgubiłem)

A teraz W300i

Uważam że te telefoniki elegancko grały - jedynym problemem była głośność:/

Teraz qpiłem iRiverka T10 i różnica jest dosyć duża i to na korzyść iRiverka oczywiście:) Nie oddam mojego iRivera za żaden - nawet hiper wypasiony telefonik ze stajni SE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mp3 najlepszy jest W950i, głównie za sprawą wielkiej pamięci flash (4 giga, nie jako karta) i napewno będzie elegancko grał, bo SE pzreciez sie nie cofnie i nie zrobi gorszego produktu.

 

A jeśli masz te 110 zł to lepiej sobie kup np. ipod'a z 20 b hdd i Nokie 6600/7610 i sie baw :D

tak OT:

Kogo ja tu widzę :D Jaki ten świat mały :E

chciałeś powiedzieć - internet :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja od siebie polecę markę SPV. Są świetnymi wszystkomającymi telefonami(Windows Mobile mówi samo za siebie), po wgraniu TCPMP(darmowy i łatwo dostępny) jest także dobrą mp4 - divx, avi, wmv, mpg. Nie ma także problemów z głośnością.

IMO funkcjonalnością powalają w800i, są także w niskich cenach:

200zł za najsłabszego spv classic, 400zł za c500(którego od siebie bardzo polecam ;)), ponad 500zł za c550(ekran 320x240!).

Gniazdo micro-jack, działają zwykłe przejściówki, dołączone słuchawki niestety są baardzo słabe

 

o_0 kseroboy :D jaki ten internet mały ;asd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

To moj pierwy post na forum:D buehehe

Od siebie polecam k750i (lub d750i czy w800i lecz to to samo) mialem juz dwa i naprawde dobrze mi sie spisywaly z karta sanidisk 512MB od Playstation, dzwiek bardzo ladny jak dla mnie szczegoelnie z funkcja MegaBass (do flesh'a mam porownanie tylko do MSI Megastick).

 

Po dlugiej przygodzie z telefonami z wodotryskami i licznymi bajerami (typu v3 czy k750i) po niezliczonych ingerencjach w soft flash tuningu itp i cudowaniu stwierdzilem ze mi sie znudzily...

Teraz mam telefon klasyka 6310i i mi w zupelnosci wystarcza mam dwie baterie i na miecha zapominam o ladowarce (notabene moj drugi k750i ktory sprzedalem wczoraj lezal poltora miesiaca nieuzywany bo wolalem uzywac nokie..)

No i czekam na mojego iRiviera t10 z sluchawkami ep630.Wtedy bede mial porownanie z moim MSI oraz z telefonami,ale juz czuje ze to dobry wybor:)

 

Uwazam ze lepszym rozwiazaniem jest miec odzielnie telefon ktory sluzy do dzwonienia i player do sluchania mp3.Ale wiem ze wiele osob sie ze mna nie zgodzi - przez wiele lat wolalem miec telefony-nowosci wartosci 1000-1200pln i widziec kumpli jak sie slinia (no i laski;))

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności w komach to nei jestem tego taki pewny bo testowalismy dzisiaj z kumplami K750i + HPM- 70 z playerem no name i Creative Zen NanoPlus Black (1GB) i powiem jedno playery nie dorównywały głośności koma. K750i rozgromił te playery a szczególnei tego noname który na maxie trzeszczał i był do kitu movo wypał kapke lepiej ale też był cichszy :) a dodatkowo te ******ste basy z k750i na 6+ i w ogóle dzwiek z K prezętował sie dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności