Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Boom nr.2/2012


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Super gazetka. Do następnej dodałbym jakiś felieton.

Pierwsze wrażenie: widzę wielki napis Piękno a potem tipsy :D

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, z numeru na numer magazyn prezentuje się coraz lepiej. Podepnę się do wniosku kuropa o papierowe wydanie. Miło byłoby wygodnie spocząć w fotelu, i przy dobrej muzyce poczytać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką czcionką stworzone są napisy pod nagłówkami (np. "Jak zapewne zdążyły Cię wszelkiej maści supermarkety i reklamy w telewizji - zbliża się pomału okres wakacyjny.")? Jest piękna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy robiła ....mp3store, ale nie my. :) przyszły od firmy, a osoba składająca wrzuciła to pewnie jak leci. Co do cytatu zdecydowanie czegos tam brakuje :) jutro sprawdze jak było w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, to jak Wojtek przeczyta mój list do redakcji, a jest to mały esej... to chyba rzuci tę robotę w diabły. Podpowiem tylko, że feel pisze się przez 2 E nie 2 L (było na początku XD). No i są po 3 strony 26 i 27. Więcej nie powiem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kwietniowy był z poślizgiem. Nie jest to jego ostateczna forma. Numer majowy będzie lepszy pod względem składu i mam nadzieję, również korekty. Niestety nie jestem w stanie robić jednego i drugiego. Jeśli ktoś czuje się na siłach aby pomóc przy korekcie to byłoby bardzo miło. Takie rodzyny rażą w oczy. Na ten moment mamy pospolite ruszenie i z numeru na numer Boom będzie coraz to lepszy.

Edytowane przez duran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kwietniowy był z poślizgiem. Nie jest to jego ostateczna forma. Numer majowy będzie lepszy pod względem składu i mam nadzieję, również korekty. Niestety nie jestem w stanie robić jednego i drugiego. Jeśli ktoś czuje się na siłach aby pomóc przy korekcie to byłoby bardzo miło. Takie rodzyny rażą w oczy. Na ten moment mamy pospolite ruszenie i z numeru na numer Boom będzie coraz to lepszy.

Mam nadzieję, że kolejny numer nie będzie budził ŻADNYCH zastrzeżeń w stosunku do strony stylistycznej, językowej :) Staram się razem z magnetem13 i innymi tym razem wymusić skuteczniejszą formę pracy nad tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kwietniowy był z poślizgiem. Nie jest to jego ostateczna forma. Numer majowy będzie lepszy pod względem składu i mam nadzieję, również korekty. Niestety nie jestem w stanie robić jednego i drugiego. Jeśli ktoś czuje się na siłach aby pomóc przy korekcie to byłoby bardzo miło. Takie rodzyny rażą w oczy. Na ten moment mamy pospolite ruszenie i z numeru na numer Boom będzie coraz to lepszy.

Mam nadzieję, że kolejny numer nie będzie budził ŻADNYCH zastrzeżeń w stosunku do strony stylistycznej, językowej :) Staram się razem z magnetem13 i innymi tym razem wymusić skuteczniejszą formę pracy nad tekstami.

 

Dla dobra ogółu! :) A co do korekty to jakoś się z wrq zorganizowałem, można na Skydrive wrzucać. Jak mam wolnego trochę, to chętnie poprawiam takie potworki, także język to nasz konik atm. :) Co do składu - zawsze można się poradzić, na pewno ktoś się znajdzie chętny do wniesienia mniej lub bardziej wartościowych uwag. Ja zawsze mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności