Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki wybrać? Pioneer SE-CL07, Panasonic RP-HJE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosze o pomoc w wyborze słuchaweczek. Muzyki najcześciej słucham z telefonu (Samsung Galaxy 551) i z komputera rzadziej z Vedia C6+. Co do gatunków muzycznych to słucham wszystkich ale najchętniej muzykę klubową (House, Dupstep, Dance itd.)

Najbardziej interesują mnie 3 modele słuchawek;

Pioneer SE-CL07

Panasonic RP-HJE120

VEDIA SV500

 

Potrzebuje opinii użytkowników na temat dzwięku, komforu użytkowania i trwałości konstrukcji.

Oczywiście czekam też na inne propozycje słuchawek (niekoniecznie dokanałowych) w cenie do 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Brodacz.

 

A coś na temat Pioneer SE-CL07 może ktoś coś napisze. Bardzo interesują mnie te słuchaweczki ze względu na dużą renomę marki. Poza tym w zestawie są 4 komplety wtyczek wiec można dobrze je dopasować do ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepiej jak byś był w stanie porównać je do HJE120. Bez punktu odniesienia będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko, że w takim wypadku nie widzę sensu założenia tego tematu skoro zrobiłeś po swojemu i nie posłuchałeś rad innych. A co do tej renomy Pioneera to słuchawek dokanałowych ona raczej nie obejmuje ;)

Założyłem temat i poczytałem recenzje które zostały mi podane prawie jak na tacy w pierwszej odpowiedzi oraz Twoją opinię. Wbrew pozorom bardzo mi to pomogło.

Przy wyborze kierowałem sie nie tylko renomą marki lecz tez wygodą. To są moje pierwsze słuchawki dokanałowe i brałem pod uwagę ilośc i rozmiary gumek, żeby jak najlepiej dopasowac słuchawki do ucha oraz nie nabawić się niepotrzebnego bólu głowy. Nie chciałem też żeby bass przysłaniał wszystkie inne dzwięki.

Moje odczucie jest takie iż dokonałem dobrego wyboru ^_^

Edytowane przez _Tomek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności