Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mayster


Mayster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Maciek to jest Gość, serio.

Jako pierwszemu na tej planecie udało mu się namówić mnie na zakup M1 w kolorze białym ;)

Przez całe lata uważałem, że białe jest fe (!), bo dla kobitek.

A tu proszę, przyszedł Mayster i otworzył przede mną drzwi do białego koloru.

 

Wysyłka ekspresowa. Cena jak najbardziej OK. Nic tylko polecać.

 

PS. Nie próbujcie z nim gadać o kolorach ... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem jak kolega wyżej od Maystra Meze 99. Rabat dostałem ładny, jestem zadowolony także. Mayster stanął na rzęsach, żebym miał słuchawki na dziś, strasznie mi na tym zależało, mimo że nie miał ich na stanie, tak temat ogarnął, że wszystko się powiodło. Zamówienie w niedzielę wieczorem, we wtorek sobie słucham, a gość słuchawek nie miał na sklepie. Nieźle. Szacun i podziękowania.

Cieszę się, że udalo się nam przez forum deal zrobić, jakiś, bo często , gęsto, temu człowiekowi gitarę zawracałam swoimi pomysłami i rozterkami zakupowymi, z których potem guzik wychodziło, z powodu mojej audiochoroby i jej rzutów również audioascetycznych. Także Mayster pożytku mało ma z takiego upierdliwego klienta jak ja, a roboty dużo i nie dość, ze wywiązuje się na medal i niemożliwe czyni możliwym, to jeszcze dobre rabaty daje.

A słuchawki? Hype robiłbym. Ale już był.

Kto nie słuchał ten trąba, bo Meze99 są naprawdę bomba!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę co tu wpisać żeby nie powielać opinii Kolegów ?

Hmmm ... Gdyby Maćka wszczepić w silnik statku kosmicznego to w ciągu kilku lat skolonizowalibyśmy pół wszechświata, swobodnie.

Maciek jest po prostu szybszy od światła.

Zamówiłem case do M1, mrugnąłem, a kurier już pukał do drzwi :)

 

W sumie to nie, żadnych silników.

Niech Mayster będzie tam gdzie jest i robi dalej to co robi bo robi to nad wyraz dobrze !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Maystrowi stałem się posiadaczem dwóch Aune z najnowszej serii S, które przyjechały na recenzję i... już nie odjechały ;). Nieoceniona była również pomoc w ściągnięciu HD800. Syćko piknie gro, wszystko tok jok trzo. Jak zawsze więc bardzo serdecznie dziękuję, pozdrawiam i polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ogłosiłem na forum, że interesują mnie wyższe serie Etów. Po chwili dostałem bardzo korzystną ofertę na ER-4PT i pozwoliłem sobie z niej skorzystać. Polecam użytkownika. :)

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Zakupiłem słuchawki Encore Rockmaster OE. Wykonane solidnie, dobrze trzymają się głowy, nie męczą przy dłuższym użytkowaniu, komfortowe nawet w połączeniu z założonymi okularami. Dźwięk w mojej opinii ciepły i miły, dość "spokojny" bas, do którego musiałem się przyzwyczaić, co nie wszystkim może odpowiadać. Wypinany i solidny kabel z sznurowanym oplotem, niestety krótki (1m). W zestawie znajdują się także dodatkowe nausznice. Bardzo dobre słuchawki w swojej kategorii cenowej, sprawiają wrażenie bardzo żywotnych.

Dodatkowo na plus "pancerne" pakowanie przesyłki ;) Polecam i dziękuję!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności