Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Doki lub nauszne do ok. 80zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym poprosić o pomoc w dobraniu słuchaweczek :) jeśli chodzi o nauszne to powinny być "zamknięte" a o doki żeby miały dobrą izolacje

słucham rapu , Hip-Hop'u , psycho rap'u , reagge oraz czasem jak mnie najdzie to trochę rock'u :P myślałem o senkach hd 201 albo MEE M2 - póki co nie wiem które , dorzucajcie swoje propozycje .

szczerze mówiąc - wolałbym doki - lubię czasem "odciąć się" od świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentagram - Vanquish fun

Hmm... no to pewnie nikt nie będzie wiedział jak to gra bo osobiście pierwsze o nim słyszę, na forum też nie było nic o nim.

 

HD201 na bank odrzuć bo są suche i bezpłciowe. M2 lepiej... ale od M2 lepiej Brainwavz Alpha. Powiem szczerze z nausznych basowych do 80zł to nic poza PortaPro z wymienionym jackiem (dość tanio chodzą, 50zł około) nie mam pomysłu. Z doków jeszcze Soundmagic PL11.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha: http://audiomagic.pl/brainwavz/19285-brainwavz-alpha.html

A PortaPro szukaj na allegro albo w forumowym komisie. ;)

Wymieniony jack nie robi różnicy w dźwięku ale zabezpiecza przed usterką bo... seryjny zwykle po około roku pada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 202 nie polecam. Mam je i chce jak najszybciej wymienić. Zero szczegółów. Bas zasłania wszystko, średnica strasznie zasłonięta, wysokie syczą czasami jak w altusach. NIE POLECAM. Za tę cenę niech lepiej szuka philips shp 5401(nie wiem jak u nich z izolacją). Warto też pomyśleć o sl 681 (tylko ostatnio strasznie podrożały, może stanieją, może kurs dolara podskoczył nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka , dzieki wszystkim za pomoc , zdecydowalem sie na nowki kpp , wie ktos moze jaka zmiana jakosci dzwieku jest miedzy nimi a sporta pro? bo siorka kupila je , odsluchalem... - za*=&+"scie xD

EDIT :

dobra , przesadzilem ... sa dobre , powiem b. dobre jesli chodzi o moje uszy i muzyke jak na ta cene .

Edytowane przez baribal22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności