Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] [<150zł] Nauszne, różna muzyka, bas, następca Mee M9. Porta Pro?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Obecnie posiadam doki Mee M9. Jest świetnie, wszystko mi pasuje - bass ok, środek i góra też, choć wysokie mi piszczą czasem.

Niestety coraz częściej zaczynają mnie denerwować - łatwo się wysuwają (szczególnie jak w uchu wilgotno przy upałach) i tracę właściwości muzyki - słabszy bas itd. Jakoś mi się odechciewa zabawy z nimi :D

 

Chcę kupić jakieś nauszne, które dorównywały by możliwościom dźwiękowym Mee M9. Wiem, że to całkiem inny sprzęt, ale myślę że można jakoś porównać dźwięk :)

O razu mówię, że nie jestem jakimś audiofilem i takie Mee M9 mi wystarczają w 100%.

 

Wymagania:

- jakość dźwięku i bas porównywalny do Mee M9

- lekkie i mobilne (małe wymiary, możliwość złożenia)

- do 150zł

- używane raczej wewnątrz

- nowe oczywiście

 

Szukając w necie znalazłem Koss Porta Pro. Ale. No właśnie...

1. Znalazłem wiele opinii o słabej wtyczce, a także słabej jakości okablowaniu. Jakie są szanse na zmianę kabli i gdzie i za ile mniej więcej takie można wymienić w razie czego? Albo samą wtyczkę?

2. Jak to jest z tą dożywotnią GW? Bo czytałem że to tylko legenda ;)

3. Jak z tłumieniem dźwięków i przeciekaniem na zewnątrz. Nie chciałbym aby słuchał ze mną muzyki cały autobus, no i też nie chciałbym słyszeć o czym wrzeszczą koło mnie mohery :P

4. Jak się mają do Mee M9 - bas, jakoś dźwięku?

5. Nie mogę znaleźć do czego służy ten niebieski przełącznik z boku Już wiem ;]

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za informacje!

Edytowane przez t712
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności