Skocz do zawartości

Iriver e30 nie włacza się, `Rebuild DB.


antomy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam już jakieś może pół roku e30-stkę, od jakiegoś miesiąca-dwóch leżała nieużywana, bo słuchawki mi się popsuły. Za niedługo powinny być, ale dzisiaj chciałem sobie włączyć, bo siostra ma tam jakieś niepotrzebne słuchawki, i jak próbowałem uruchomić empregrajke, to wyskoczyło " `Rebuild DB " załadował się jakiś pasek, i zgasł ekran. Potem włączyłem jeszcze raz, to sie załadowało, zaczęło się ładować od nowa, i gdzieś w 1/3 paska znów zgasło. Normalnie da się wrzucić nową muzykę.

Edytowane przez antomy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

1) sformatuj go z poziomu dysku przenośnego w windowsie

2) jeżeli nie pomoże zaktualizuj oprogramowanie (w e30 robi sie to z tego co pamiętam iriver plusem 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czyli mam podłączyć do kompa, i co? :D

EDIT: Aaa chyba wiem. Wchodzę w Mój Komputer, daję na to prawym i naciskam "Formatuj...", tak? Po prostu kliknąć "rozpocznij" i to wszystko? ;d

Edytowane przez antomy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po formacie. Włączam mp3, myślę sobie "chwila prawdy" :D Co się włączy, co się pokaże ... "*****"... znowu rebuild database... Ale nie! :D Po chwili zniknęło, i wygląda na to, że już wszystko ok, tylko przy włączaniu na chwilę pokazuje się to rebil DB, ale się włącza, więc :) Wielkie dzięki :)) I przy okazji spytam : czy jak słuchawki nie były używane przez jakiś miesiąc, to będą się musiały jakby od nowa wygrzać? Czy po lutowanku, bo kabel padł, będą grały tak jak wcześniej? Pozdrawiam, i jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

słuchawki wygrzewają się tylko raz :) jeżeli ładnie polutowałeś to nie będzie to miało wpływu na dźwięk

 

mimo wszystko możesz mu zrobić aktualizację oprogramowania przez iriver plusa

co do rebuild database to trwa to dłużej zawsze po odpięciu kabla i wgrywaniu muzyki, przy normalnym uruchomieniu powinno trwać krótką chwilę

 

fajnie że wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki nie ja lutuję, po pierwsze nie mam lutownicy, a po drugie w sumie nie jestem pewien czy wiedziałbym jak. Robi to sąsiad z lutownicą :D Myślałem, że nie można tego zlutować tak, żeby pogorszył się dźwięk, tylko że jak się dobrze zlutuje, to jest ok, a jak źle, to po prostu nie ma dźwięku wcale :D Myślisz, że może coś spieprzyć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności