Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne, na miasto, do iPod Nano 5th Gen + XPERIA X10 Mini Pro, max. c


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję słuchawek nausznych na miasto (czyli dobrze, żeby w miarę tłumiły dźwięk). Będę je podłączał do iPoda Nano piątej generacji, XPERII X10 Mini Pro, Komputera i być może jeszcze paru innych urządzeń, ale głównie będzie to iPod i XPERIA do słuchania muzyki na mieście. Obecnie korzystam z dokanałowych, dodanych do mojej xperii Sony Ericsson MH-610, które jak na "gratis" są całkiem dobre, ale to dalej tylko gratis, a nie słuchawki. Muzyka, jaka najczęściej będzie puszczana to pogranicze Metalu, Rocka i może Rapu, także Nu Metal, Alternatywa, Rapcore jak i zwykły, popularny Rock. Z wykonawców mogę wymienić Limp Bizkit, Linkin Park, Foo Fighters, Tenacious D, Earshot, Coma, IRA, itp., więc zależy mi na dobrym brzmieniu gitar i przy tym nie wytłumieniu wokalu. Niestety, na słuchawki mogę przeznaczyć około 100zł, max 120. Modele, nad jakimi myślałem to:

-AKG K403

-Cresyn C512H

-AKG K404

-Sony MDR-V150

-Philips SHP 5401

itd.

 

Pomożecie?

 

Pozdrawiam

~TheOHCS

Edytowane przez theohcs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności