Skocz do zawartości

Aktualizacja oprogramowania forum 3.2.3 -> 3.3.1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W najblizszym czasie nastapi aktualizacja oprogramowania forum z wersji 3.2.3 do wersji 3.3.1

 

W zwiazku z tym moga wystapic przejsciowe problemy z dostepem do forum.

 

Po wykonaniu aktualizacji zostanie umieszczona informacja o jej zakonczeniu.

 

Jesli po tej informacji ktos stwierdzi problemy z funkcjonalnoscia lub innego rodzaju, prosze pisac a w miare mozliwosci bedziemy starali sie je rozwiazywac na biezaco.

 

Przepraszam za niedogodnosci i z gory dziekuje za zgloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie postu w temacie po jego zatwierdzeniu ale bez odświeżenia strony nie działa (przycisk "odpowiedz" nie reaguje), po refreshu jest okej. Usuwanie tematów mi nie działa, wali komunikatem że nie mam uprawnień. Grupowe usuwanie szwankuje, jak zaznaczę tematy to muszę zrobić refresh żeby się pojawiło to małe okienko z akcjami. Wszystkie objawy na Chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś o od siebie co fajnie by było, gdyby zostało w końcu porządnie poprawione:

 

1. Problem z powiadomieniami:

- czy to odczytywane na forum, czy na poczcie email (w moim przypadku gmail, ale to nie ma znaczenia) brak w treści wiadomości polskich znaków, aczkolwiek zdarza się, że wiadomość przyjdzie w poprawnej formie (właśnie taką jedną otrzymałem odnośnie iModa w dziale sprzedam.

- wiadomości z np. działu sprzedam mają błąd w tytule:

[<#TITLE#>] Powiadomienie o nowej odpowiedzi, [<#TITLE#>] Powiadomienie o nowym temacie

to przykład z forum, na poczcie nie mam nic w nawiasie kwadratowym.

Tutaj też jest dziwna sprawa, ponieważ czasem dostaję wiadomość o takim temacie:

tditsr założył nowy temat "iMod 5G - do wyboru do koloru ;)" w forum "Sprzedam" (wspomniana wyżej odnośnie iModa)

albo takim:

michalkorona replied to Okazje z allegro

albo jeszcze innym:

[Okazje z allegro] Powiadomienie o nowej odpowiedzi

 

Nie chce mi się tego dokładniej ogarniać, ale tak mniej więcej to wygląda. Poza tym potwierdzam problem o którym napisał poprzednik w pierwszym zdaniu. Zauważony na Operze. Na Internet Explorer wszystkie treści na forum są wyśrodkowane.

 

Na razie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie działa czy nie dodaje się wizualnie post do strony?

Mi dosłownie nie działał. Kliknięcie nie wywoływało żadnej akcji.

 

Edit:

Z tego co widzę to tylko po zatwierdzeniu tematu tak jest.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzisiaj zauważyłem, że edycja posta "wariuje". Czasem opcja edycji zamiast operacji na poście wysyła bezpośrednio do pełnej edycji posta, gdy zaś się zatwierdzi, zwykle występuje błąd, zmiany nie wchodzą w życie. Poza tym podczas edycji, gdy chce się przejść do następnej linii tekstu ("ENTER" :P) za każdym razem zamiast przenieść mnie do następnej linijki dzieliło wpisany wcześniej tekst i pogrubiony fragment zostawał na swoim miejscu, natomiast reszta posta się przesuwała pod wpływem Entera. Nawet, gdy starałem się coś dopisać do posta, zaraz za początkowym tekstem, zamiast umieścić się zaraz po, umieszczał się pomiędzy tymi dwoma częściami.

 

Poza tym można dodawać punkty reputacji, śledzić kto dał już się nie da.

 

No i nie wiem, czy w wyniku zmian, ale od jakiegoś dłuższego czasu, gdy dodać posta nie pojawia się on, jak kiedyś, automatycznie, bez odświeżania strony, dopiero po odświeżeniu jest on widoczny.

Takie niespodzianki pod Operą i IE.

Edytowane przez magnet13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sprawdzać punktów reputacji w postach, od kogo były otrzymane. Po prostu przycisk nie reaguje.

Bo cyferka przestała być przyciskiem. Teraz jest tekstem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę źle działa forum ostatnio. Korzystanie z szybkiej odpowiedzi w tematach działa, ale post wyświetla się dopiero po odświeżeniu strony (chyba, że dodajemy kolejny post własnego autorstwa). To samo często dzieje się z odpowiadaniem w dziale statusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę źle działa forum ostatnio. Korzystanie z szybkiej odpowiedzi w tematach działa, ale post wyświetla się dopiero po odświeżeniu strony (chyba, że dodajemy kolejny post własnego autorstwa). To samo często dzieje się z odpowiadaniem w dziale statusów.

ja od czasu ostatniej aktualizacji forum muszę odświeżać temat, by zobaczyć swój post... ;/ ae już się przyzwyczaiłem.

 

 

Jak będę miał problem z przyciskiem "odpowiedz" to wrzucę screena. Używam chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmian ciąg dalszy? Pod Operą na pewno nie jest zaznaczone, kiedy kończy się cytat, kiedyś chyba był chociaż jakiś cień, jak dobrze pamiętam. Poza tym nie otwierają mi się obrazki.

No i kilka dni temu można było włączyć stronę główną, ale każdy dział i każdy temat w dziale miał 404 przez jakieś 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian ciąg dalszy? Pod Operą na pewno nie jest zaznaczone, kiedy kończy się cytat, kiedyś chyba był chociaż jakiś cień, jak dobrze pamiętam. Poza tym nie otwierają mi się obrazki.

No i kilka dni temu można było włączyć stronę główną, ale każdy dział i każdy temat w dziale miał 404 przez jakieś 5 minut.

 

U mnie cytaty wyświetlają się normalnie, szare pole z ciemniejszą obwódką. Opera najnowsza. Może ją wyczyść lub zaktualizuj.

 

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 469

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php on line 469

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cache/skin_cache/cacheid_1/skin_post.php:469) in /admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

Takie maleństwo pokazuje mi się gdy chcę utworzyć nowy temat, w tym momencie w dziale Sprzedam. Pojawia się to u góry strony, ale reszta wyświetla się normalnie, jak i temat można bez problemu dodać.

 

 

A najbardziej nadal wkurza to, że po dodaniu szybkiej odpowiedzi nie wyświetla się ona w temacie, dopiero po odświeżeniu strony!

 

I w wielu powiadomieniach e-mailowych i forumowych brak jest polskich znaków.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności