Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień wpada kumpel to mi powie czy gra lepiej od kupnego, jak się samemu coś zrobi (mocne stwierdzenie w tym przypadku - gotowy kabel i gotowe wtyczki, tylko lutować :P) to czasem trudno obiektywnie to ocenić. Fundusze nie pozwalają tymczasowo na budowę ostatecznego wzmaka to się w kabelki zacząłem bawić.

 

Co do tej audiofilskiej cyny - testował ktoś? :lol: Śmieję się z tego, ale kiedyś śmiałem się z używania rezytorów foliowych we wzmacniaczach a teraz samemu mi chodzi po głowie odkładanie kasy i za pół roku zbudowanie ampa na samych foliach;) Trzeba było pozostać przy Fioo i superluxach hd330 i żyć w błogiej nieświadomości, DIY zjada kasę jak mało co, ale człowiek musi mieć jakieś zainteresowanie bo bez tego życie jest bez kolorów.

Edytowane przez tybysh
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rev

Czegoś takiego w życiu bym się nie spodziewał wygląda trochę komicznie ale fajnie :D a słuchawki z pewnością mają miękko i komfortowo.

Edytowane przez Hakuri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, mają mięciutko leciutko i wygodnie, jako że mój stojaczek jest zajęty przez chińskich braci musiałem coś stworzyć dla Beyerów :)

Założyłem od nowa tę skarpetę coby wyglądała bardziej "przyzwoicie"

Hd660 ostro jade, wymienilem pady na hm5, wymienilem headband na dt990, wymienie tez kabelek na ten z T1 :)

10329223_743655935698966_4169554025944256993_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja hd660:

Wymiana padów na pady od hm5
Wymiana pałąka na ten z dt 990pro
Dojdą też 2x gniazda mini-xlr, juz je zakupiłem, ale nie wiem czy dam rade, nie jest to raczej zbyt łatwe jak na zupełnego lewusa od DIY...:P

IMAG0227.jpg

IMAG0228.jpg

IMAG0229.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na beyery też wchodzą, przynajmniej na t1. Pady od tyłu mają taki materiałowy "pierścień" na którym się trzymają słuchawek, da się go bez większego wysiłku rozciągnąć, wtedy wchodzą luźno, na t1 wchodzą dużo dużo łatwiej niż oryginalne welurki, na superluxy też wchodzą bez żadnych oporów, mógłbym zaryzykować stwierdzenie że weszłyby nawet jakby słuchawki były większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornikow nie bede wymieniac, jakbym chcial to bym sobie kupil dt770, lubie te luxy i chciałem dać im troche więcej "klasy" bo fabryczne pady i pałąk są zrobione z okropnego materiału, z resztą, to są moje zapasowe słuchawy, zakładam je kiedy musze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoda się poprawiła, a jak z brzmieniem? Te pady od hm5 potrafią nieźle namieszać i nie zawsze 'polubią się' ze słuchawkami. Do hd330 spróbuj może takstarowych welurów z mp3stora. Do beyerowych muszli pasują wyśmienicie (tylko przy pierwszym zakładaniu mogą być problemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji instalowania xlr polecam wymiane przewodu na cordiala. W swoich hd660 po wymianie przewodu na cordial poprawa byla znaczna. Tak patrze na zdjecia twoich 660 i chyba tez wymienie pady w swoich bo te standardowe sa badziewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeszcze wymień przetworniki ...

x2 - imo te przetworniki to nic szczególnego jeśli chodzi o górę pasma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności