Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Yup, jest aplikacja, nazywa się Sixaxis Controller tylko nie ze wszystkim jest kompatybilna, na niej sobie można zmapować dowolnie wysztkie przyciski i ciupać w co się chce, jest nawet emulator psp ale to już kiedy indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o łączenie pada to łączy się kablem albo przez bluetooth, jak wolisz.

Do połączenia bt musi być root. Po kablu wszystkie z funkcja usb host. Od kilku dni u mnie na tapecie gta SA ( nexus 7 v2) xbox poszedł w odstawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal wygląda paskudnie :D Choć z praktycznego punktu widzenia, bardzo mi się Twój projekt podoba (po co mają się klocki kurzyć na biurku i cenne miejsce zajmować, skoro mogą być w biurko 'wbudowane'; w dodatku dostęp do wnętrza jest genialny). No i jeszcze jest aspekt ekonomiczny, nie potrzebujemy drogiej obudowy. Ja podobną pomysłowością wykazałem się z moim PCtem, którego przełożyłem z wypasionej, drogiej obudowy do fikuśnego fryzjerskiego kuferka :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale co w niej takiego paskudnego :<? Chciałem bardziej schować wyświetlacz, ale front to kilka cm drewna, więc lipton. No ekonomiczny must be, zwłaszcza, jak co 2 dni się coś grzebie przy tym, poprawia elementy połączenia itd.

 

Dodatkowy plus, to brak interkonektów, na tym zdjęciu jeszcze są, ale obecnie już ich nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pleksi ^^ Ale fakt miejsce pod wyświetlacz jest krzywo docięte i w pośpiechu ^^ Obróbka tworzyw to nie moja działka, albo inaczej - brak mi do tego sprzętu precyzyjnego :)

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlutowałem sobie LODzika z potencjometrm do łączenia poprzez line out i L11, który niestety musiałem podszlifowac by pasował do etui Belkina FATSO bo nie pasował od tak <_< ,

dla NANO 2G z FireStone Audio Fireye mini+ :P który regulacji głośności nie ma :blink:

CAM00466a.jpgCAM00464a.jpgCAM00462a.jpg

I choć kabelek działa i to dobrze to niestety wlutowany potencjometr już NIE :ph34r: wiec tymczasowo zostaje mi łączenie przez gniazdko słuchawkowe :unsure:

Też przy okazji dotarcia zestawiku Jacków od Chińczyków

CAM00456a2.jpg

i pozostałosci kabla OFC w niebieskiej izolacji.
Postanowiłem zlutować sobie kabelek pod moje UE900 w oczekiwaniu na konektory do niego, jednak pech chciał że nie udało mi się go ukończyć i zostałem z tym.
CAM00460.jpg

Gdyż jak tylko wziąłem się za lutowanie przy spliterze moja lutownica odmówiła posłuszeństwa, jakby nie mogła kiedy indziej <_< , odchodząc do krainy zimnych lutów.

 

I jak zwykle nie miałem gotówki na porządną stacje lutowniczą z hotterem wiec zamówiłem sobie jakiś wielce budżetowy zestaw promocyjny z Allegro :D
Na szczęście ku mojej uciesze jak rozmawiałem z dziadkiem to poinformował mnie że ma "jakąś" niemiecką stacje lutowniczą z regulowana temperaturą w piwnicy to mi ja podrzuci przy najbliższej okazji. :woot:


Aha i takie... PS - Rejackowałem też elegancko Vivanco Aircoustic Xtreme-Buds :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności