Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Mój klon Mad Dogi bez problemu rozbujał. Może niedługo będę miał okazję porównać z mocną lampką, ale wątpię, żeby coś więcej poza barwą i mniejszą sceną wniosła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jimmi, DAC d.u.py nie urywa, ale daje radę.

 

Klon poskładany, choć na razie w pudełku. Czekam na opakowanie docelowe (inpost daje ciała, od 30.12 paczka wciąż w drodze).

 

Porównuję aktualnie do klona przez ten sam dac- to dwa różne światy: klon dużo bardziej dociążony na dole, AT otwarta na górze.

 

Oczywiście wzmak kompletnie niewygrzany, to jego pierwsza godzina pracy.

 

Chyba ma więcej prądu niż BCL, nie muszę tak kręcić potkiem.

 

 

IMG_20140103_200852.jpg

IMG_20140103_200908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem z właściwym dla siebie opóźnieniem wklejam zdjęcia mojego wyrobu - wiszącej szafki na słuchawki. Podziwiajcie przy okazji kawałek mojego klimatycznego pokoiku z krzywymi rurkami z PRLu ;). Przepraszam za jakość zdjęć, ale były robione na szybko telefonem, niestety słońce jak raz się pokazało :P.

 

Na fotkach nie bardzo widać materiał welurowy, którym wysłane są półeczki. Może zrobi jakieś fajniejsze zdjęcia, to jeszcze pokażę.

Mam takie samo pudełko po tonsilowskich słuchawka SN50 tylko z taką women :)

112903361_2_644x461_sluchawki-unitra-sn-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie mam kolekcjonerską żyłkę :). Wyszukiwanie tanich, bardzo ciekawych słuchawek z Chin to nowe hobby :D. Mam swoje typy, a ta różnorodność mnie bawi - np miałem taki miesiąc, że co wieczór łaziłem z psem, mając na uszach inną parę. Dużo zabawy i frajdy.

Docelowo mają dojść jeszcze napisy na półeczkach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś trochę nietypowo. Pochwalę się zrobionymi przeze mnie zamiennymi częściami do słuchawek.

 

Normalnie K 272 HD wyglądają tak:

 

DSC_0200rs.JPG

 

Niestety "kapselek" zaginął, zrobiłem więc:

 

DSC_0203rs.JPG

 

Zrobiłem także zamiennik elementu łączącego pałąk ze słuchawką (nie jest może piękny, ale jest i tak niewidoczny, a swoją rolę spełnia wyśmienicie):

 

DSC_0206rs.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuj jakiś znaczek na papierze samoprzylepnym i przyklej będzie fajnie wyglądało :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje, pomyślałbym jeszcze nad próbą założenia termokurczki na splitter + przewód jednej, zamiast osobnych :) Efekt może być jeszcze lepszy :) Splitterek z jakiego materiału?

 

Wrzuciłem tą wypowiedź do drugiego tematu, ale jeśli mógłbyś to skasuj tam, tutaj lepiej pasuje to pytanie :)

Edytowane przez Chickenek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

jak puścisz kabel z jednej strony to wychodzi jakość przewodu w pałąku - jest tragiczna i grają nierówno, nie ma tam też miejsca na nowy przewód, konieczne jest wypuszczenie z 2 stron. Splitter celowo nie ma termokurczki, to jest obudowa z jacka


Moje PRO80 w wydaniu "na szybko i inaczej"

 

 

IMG_0857.JPG

IMG_0858.JPG

IMG_0862.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności