Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Za długi chciałeś.

 

A poniżej ostatni produkt sylwestrowej nocy:

 

_DSC0367.JPG

_DSC0368.JPG

_DSC0369.JPG

 

 

Odpowiadam na pytania z PW, ceny ustalane są indywidualnie, nie posługuję się cennikiem. Nie napiszę co i za ile, bo zniżki zależą od mojego widzimisię i sympatii jakiej darzę kupującego, czy ktoś ma już FCL czy nie i czy akurat jestem przy kasie, czy właśnie mam w niej pustki...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci to brzmi gorzej :P Ja tylko mówię o estetyce, nie wiem czym się sciera ani czy się ściera ;) Chyba po to wstawiasz do tematu, żeby pokazać innym, to nie musisz docinek wstawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetyka jest fajna, nie mówię. Ale niektórzy nie mają personalizowanych termokurczy. Ja mam takie z napisami. I nie będę odpalał do kosza 30 czy 40% termokurcza, bo jest na nim napis, i jest on "nieestetyczny". Nie oczekuję pienia na temat moich wyrobów, zdjęcia wkleiłem ot tak poglądowo, bez specjalnego powodu. Pokazywać innym nic nie muszę. A już szczególnie tym innym, którzy sami robią. Oni wiedzą co i jak da się zrobić. Oni też najczęściej krytykują tych innych innych, którzy robiąc coś, wklejają tutaj zdjęcia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś z własnej woli, to licz się z krytyką :) Też nie posiadam personalizowanych termokurczy, ale bez napisów dostać nie jest problemem. Ale jeżeli Ciebie to uraziło, to przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwie sie. Ale lubie krytyke konstruktywna. Moglbym sie wtedy moze czegos ciekawego dowiedziec lub nauczyc. Oczywiscie, ze mozna dostac rozne termokurcze, te konkretne jednak maja najwiekszy znany mi wspolczynnik kurczenia, i takich nie znalazlem bez napisow. Poza tym sa matowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również nie podobają się napisy na koszulkach, dlatego kupuję (na swój zresztą jedynie użytek) tylko takie bez napisów. Ceną i jakością to się nie różni, tylko inny producent.

 

@Fatso. Co do krytyki i reakcji na nią. Nieważne jaki to temat i jaki jest jego cel. Tym bardziej nikogo nie obchodzi czemu to tutaj pokazałeś, albo czemu tego nie przemyślałeś.. Wrzucasz to jednak do internetów, licz się z krytyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna pomoc potrzebna: mam do podłączenia wejście do wzmaka, wg schematu. Czy dobrze myślę, że do X10-1 idzie masa a 10-2/10-3 sygnał (nie ma znaczenia pod który pin go podłączę)...

HA2002? :) Gratuluję!

 

X10-1 to masa.

Do wyboru masz wejście bezpośrednie - X10-3 lub z filtracją składowej stałej - X10-2.

Edytowane przez krz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krz- gratuluję, tak jest, HA-2002. Udało mi się całkiem przypadkowo pociągnąć sklecony przez pkrecza kit (oczywiście na częściach z AS). Zostało do podłączenia jedynie wejście. Do skombinowania oczywiście obudowa. Ale jeśli to prawda co o nim piszą, będzie sprzęt docelowy.

 

Mam taką skromną nadzieję, że napędzi mi T50RP, bo jednak klon Lehmanna nie za bardzo daje radę.

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności