Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Ugz napisał:

Ale głęboko umieszczony driver, nie są za ostre?

Driver jest pod kątem 15 stopni, z jednej strony na równo z obudową, a z drugiej zagłębiony. Brak kłucia po uszach, a na to jestem uczulony:)

PXL_20210622_144314544.jpg

Edytowane przez bartiss
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "not bad not terrible" ;) 

 

kabelek balans do Lotoo PAW S1 (Pentaconn <> jack 2.5). Przewód od Forzy, przy okazji przypomniało mi się jak ja nie lubię lutować jego kabli >.<.

Aha, na foto nie widać, ale kabelek jest zabezpieczony termokurczem (wystaje jakieś 0.5mm) na wylocie z pentaconna  

 

 

pentaconn ff1.jpg

pentaconn ff2.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, CoATI napisał:

przy okazji przypomniało mi się jak ja nie lubię lutować jego kabli >.<

Bywają gorsze do lutowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2021 o 14:24, Perul napisał:

A ja w końcu dopracowałem mod w Takstarach HF580 i dorobiłem kabelek zbalansowany :)

 

IMG_20210616_141830_1920x1080.jpg

IMG_20210616_141755_1920x1080.jpg

A ja miałem okazję posłuchać :) Teraz lecą do @audionanika :D Drżyj i ładuj olivkowego ! 

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/07/04/pobojowisko/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek świeżo zrobiony do słuchawek co jutro przyjadą - Monolith Monoprice M1570. Nie chciałem żeby kabel mocno się od nich odróżniał :

M1570kabel.thumb.JPG.0820282d277fa08bd8e57a08e0e71c73.JPG

 

Korzystając z okazji napomknę o tym, że mimo tych samych wtyczek mini XLR 4 pin co w Audeze, schemat dla Monoprice jest inny i są odnotowane przypadki spalenia driverów przez podłączenie niewłaściwego kabla.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cpu1 napisał:

Kabelek świeżo zrobiony do słuchawek co jutro przyjadą - Monolith Monoprice M1570. Nie chciałem żeby kabel mocno się od nich odróżniał :

M1570kabel.thumb.JPG.0820282d277fa08bd8e57a08e0e71c73.JPG

 

Korzystając z okazji napomknę o tym, że mimo tych samych wtyczek mini XLR 4 pin co w Audeze, schemat dla Monoprice jest inny i są odnotowane przypadki spalenia driverów przez podłączenie niewłaściwego kabla.

 

Schemat dla Monoprice wklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Perul napisał:

Czyli? 

 

6 minut temu, hammerh34d napisał:

Pacz Kurna (jakie) Fajne.

 

5 minut temu, manuelvetro napisał:

Pokaż Komuś Faka

 

Blisko :D

 

Piękne Ku#wa Frezowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dweet napisał:

Dobra, to ja szukam bohatera, który zrobi mi kabel balans do HD560s. Ktoś się podejmie? ;)

Je by chyba trzeba przerobić na ten balans. Chyba że wtyk w słuchawki daje taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, espe0 napisał:

Je by chyba trzeba przerobić na ten balans. Chyba że wtyk w słuchawki daje taką możliwość.

 

One są stockowo zbalansowane. Sennheiser to potwierdza i mam też kabel od chińczyka, który na balansie działa, ale brzmi to tak średnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodziło mi się ostatnio we wzmacniaczu wyjście głośnikowe, do tego stopnia, że nie wiem jak to naprawić, ale zauważyłem że z wyjścia słuchawkowego gra muzyka, to wpadłem na pomysł, że zrobie sobie kabelek, który umożliwi mi podłączenie kolumn pod wyjście słuchawkowe 3,5mm. Pomysł się sprawdził, co prawda trzeba odkręcić potencjometr na maxa aby nagłośnić pokój, ale gra :D  232067D7-6B2E-42EF-82FC-B734A63F9397.jpeg

  • Like 1
  • Thanks 4
  • Haha 2
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności