Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

To ja już nie kumam ....

HD6000 słuchałem chwile na meecie i zdziwienie one nie są takie basowe, ot równe granie

a pro80 mówią za mają ładny dół i piskliwą górę

 

znaczy mocno namieszali w ich muszlach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pro80 nie mają piskliwej góry, raczej zmulone nieco były w porównaniu z HD2000, których słuchałem wcześniej. Słuchałem tych z ekspozycji w audiomagic, więc może nie były wygrzane, ale wątpię, żeby aż tyle góry mogło przybyć po wygrzaniu. Z resztą znasz mój gust i jak dla mnie nie było ostro to tym bardziej dla Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyne nauszne bym nie kupił hd6000 bo nie są jasne, są takie normalne ale i są bez polotu.

Myslałem nad pro80, hd6000, nad k550 skończyłem na przerobionych hd545 :D jedyny konkurent to dt770

Mody pady hm5soft skin, wyjęta gąbka z tyły, zamknięta uszczelniona wygłuszona muszla, kabel occ.

 

Doszlifuje je i chyba tyle w temacie zamkniętych, niech ktoś mnie kopnie jak mi się zechce sprzedać zamknięte 545 ...

 

gallery_39810_531_65734.jpg

gallery_39810_531_5289.jpg

gallery_39810_531_110253.jpg

 

i kabelek do nich celowo ma 8 żył occ :)

gallery_39810_531_133403.jpg

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo widzisz dłuuuuugo szukałem zamkniętych. Jedyny ich konkurent to dt770 a że to bayer pewnie mi nie podejdą ....

Pisze CELOWO, mam kilka kabli do sena więc mogę sobie wymieniać ale i tak wole ten EXTREME OCC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukałem zamkniętych i w końcu zrobiłem sobie sam (tak jak i Ty). Dla mnie są niemal idealne, barwa jaką lubię, świetna scena, dobra wygoda. Jak ich słucham to łapie się na tym że spowalniam oddech (w sumie nie wiem z jakiego powodu tak się dzieje). Ciężko się skupić w pracy mając je na głowie, tak wciągają, wręcz zmuszają do analizy mimo rozrywkowej barwy. Jeszcze takich słuchawek nie miałem mimo, że grają podobnie do Fatal1ty, to jednak coś więcej.

 

Wystukane na parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retter naprawiłeś w końcu ten driver od hd 600 ? :D

nie, tak zepsułeś ze nie mam pomysłu jak to zrobić leży jako zapas części :D

do dziś wyjmowałem driver już chyba 30x i jakoś żadnego razu nie wsadziłem palca w membranę jak Ty MASZ TALENT startuj do programu na Polsacie :D to unikalna umiejętność :)

 

zarobisz kupę mamony :)

ps serowe % jeszcze działają bo humorek jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności