Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

@Fatso

 

Kolejnym jesteś, który chodzi i pisze, że jestem kimś kim nie jestem ? Chyba muszę zgłosić problem do administracji, przykro mi ale to już podchodzi pod dosłownie nękanie.

To podchodzi pod Dejavu.

Te same metody, to samo słownictwo, te same przekonania, lokalizacja, pomysły. Nawet te same zainteresowania gatunkami muzycznymi, nie mówiąc już o stanie posiadania. To chyba nie jest miejsce na bajki co ?

Parafrazując:

Jeśli coś chodzi jak kaczka, wygląda jak kaczka, brzmi jak kaczka i na dodatek kwacze jak kaczka, to jest to albo doskonały przypadek schizofrenii albo to rzeczywiście jest kaczka.

 

---------

 

// Twierdzisz czy przypuszczasz. Jeśli twierdzisz przedstaw moderacji stosowne i niezbite dowody. Na chwilę obecną faktycznie podchodzi to pod nękanie i zostaną wyciągnięte z tego powodu konsekwencje. Nie jest zabronione w regulaminie nic co zostało wymienione. Nie można na tej podstawie kogoś szkalować i szykanować. Tylko niezbity dowód w tej sprawie jest w stanie to zmienić a i tak za sposób zachowania i podejście będzie to skutkowało ostrzeżeniem

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Wybacz ale skąd wiesz co mam/bądź czego nie mam w domu ? Przekonania ? A co to rząd jest, po prostu jestem zwykłym realista.

 

Słownictwo ? Co z nim jest nie tak, używam zakazanego słownictwa lub nazewnictwa ?

 

A muzykę taką lubię bo to takie hobby rodzinne, znów co w tym złego ?

 

PS: dowiedziałem się ostatnio, że w lubuskiem jest tylko jedno miasto i żyje tylko jeden człowiek

 

Czyżby tutaj ktoś miał manię prześladowczą ? Problem został zgłoszony do administracji w każdym bądź razie, nie jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzisz na forum, od pierwszego posta rozstawiasz wszystkich po kątach, piszesz do ludzi PW z ofertami swojego sprzętu, sprawnie omijając tych którzy mogli by wyłapać sprawę, robisz to z iście Mikołajową gracją.

Do tego masz dokładnie ten sam, bardzo zresztą nietypowy zestaw polecanych do metalu słuchawek. O ile mnie pamięć nie myli Mikołaja też podobno metalem od kołyski karmili, i też było to hobby rodzinne...

 

Wiesz, ja w przypadki wierzyłem w przedszkolu, a zbiegi okoliczności tylko w bajkach.

 

ps. Mikołaj też jest realistą, jego sprzęt też wręcz gniecie konkurencję, też rozstawia po kątach BP i inne FCLe. On też znał sposoby na cudowną poprawę brzmienia każdego sprzętu.

Prawda taka, że trudno się wyzbyć starych nawyków i sposobów działania.

 

--------------------

 

// podobnie co poprzednio. Proszę o przedstawienie stosownych dowodów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę do kogoś PW ? Ja kogoś ustawiam po kątach ? Człowieku co Ty w ogóle wypisujesz i dlaczego mnie pomawiasz o coś co nie ma miejsca ? Pierwsze PW dostałem wczoraj od użytkownika Yearzero, który miał do mnie kilka pytań.

 

Zastanów się troszeczkę nad sobą zanim zaczniesz kogoś pomawiać, szczególnie, że sprawa jest zgłoszona dalej i czekam na rozwój wypadków.

 

Za pomawianie kogokolwiek powinien na forum być po prostu zakaz pisania, jesteś tego świadom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę do kogoś PW ? Ja kogoś ustawiam po kątach ? Człowieku co Ty w ogóle wypisujesz i dlaczego mnie pomawiasz o coś co nie ma miejsca ? Pierwsze PW dostałem wczoraj od użytkownika Yearzero, który miał do mnie kilka pytań.

 

Zastanów się troszeczkę nad sobą zanim zaczniesz kogoś pomawiać, szczególnie, że sprawa jest zgłoszona dalej i czekam na rozwój wypadków.

 

Za pomawianie kogokolwiek powinien na forum być po prostu zakaz pisania, jesteś tego świadom ?

Potwierdzam.

Nie było namawiania do zakupu tylko luźna rozmowa o prototypowym wzmacniaczu który jeszcze jest w fazie produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machine_Head po prostu był tu jakiś czas temu użytkownik Mikołaj612 który dostał bana na stałe, a ty jest mi trochę (ale tylko trochę jak dla mnie) go przypominasz. Jednak nie mam podstaw by twierdzić na 100% że tak jest ot tyle, nie gorączkuj się.

 

Na te forum lubią wracać ludzie na klonach po zbanowaniu pierwszych profili. Przez pewien czas to będzie trwało, co dalej czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:

 

Hej,

znasz tego kolesia Machine_Head ?

Na PW proponuje opampy a później ni z gruchy ni z pietruchy, próbuje sposobem Mikolaja612 przerobić mój sprzęt (chodzi mu o dac).

Zna sposób, że zagra to jak marzenie na jednym opa.

To nie jest czasami on?

Koniec cytatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up raczej były do mnie pytania techniczne, z której później temat zszedł trochę na temat tego co robię i czym się zajmuję.

 

Może faktycznie kolega Fatso, starsza już osoba powinien pójść do lekarza i przebadać się na obecność jakiś symptomów choroby ? Bo to naprawdę jak jakaś mania prześladowcza na dodatek wkładanie obcym ludziom do ust (w tym przypadku do rąk w sumie) rzeczy oraz zdarzeń, których nie miały miejsca.

 

Jakieś argumenty czy mogę przestać odpisywać ? Mam wielu kolegów, słuchają podobnej muzy, kilku z nich zajmuje się zawodowo elektroniką, gdyby przyszli tutaj na forum, też by by latała za nimi inkwizycja i rozpalano by stos ? Jeśli tak to ich zaproszę, bo widzę bardzo lubią co niektóre osoby taką formę zabawy.

 

Pozdrawiam.

 

Update :

 

@Up.

 

Doradziłem człowiekowi, który ma skopany stopień analogowy w swoim dacu, gdzie używane jest np: DC Servo, które nie jest tam potrzebne, nie oferuję żadnych opampów ani modyfikacji a piszę człowiekowi by dał sobie spokój z tym, bo jest to zrobione niepoprawnie oraz wymaga poprawek by nie pchać się w dalsze koszta.

 

Jesteś twórcą tego cuda i jeśli nie wiesz, że to DC Servo i dodatkowe filtry są tam zbędne to może czas zająć się czymś innym hmm :) ? Wolfson poleci na jednym opampie a nawet na samych kondensatorach, które zablokują napięcie stałe na wyjściu, a na to mogę pokazać kilka dowodów, jeśli jesteś zainteresowany, zapytałem chłopaczka do czego szuka opampów, a on mi pisze do LPF w dacu, fajnie, ale WM8741 ma wbudowany LPF, więc dedukuję dalej, a tu się okazuje, że stopień analogowy to jakieś koszmarki bez których by się obyło i działało by to znacznie lepiej.

 

Coś na swoją obronę ?

Edytowane przez Machine_Head
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up raczej były do mnie pytania techniczne, z której później temat zszedł trochę na temat tego co robię i czym się zajmuję.

 

Może faktycznie kolega Fatso, starsza już osoba powinien pójść do lekarza i przebadać się na obecność jakiś symptomów choroby ? Bo to naprawdę jak jakaś mania prześladowcza na dodatek wkładanie obcym ludziom do ust (w tym przypadku do rąk w sumie) rzeczy oraz zdarzeń, których nie miały miejsca.

 

Jakieś argumenty czy mogę przestać odpisywać ? Mam wielu kolegów, słuchają podobnej muzy, kilku z nich zajmuje się zawodowo elektroniką, gdyby przyszli tutaj na forum, też by by latała za nimi inkwizycja i rozpalano by stos ? Jeśli tak to ich zaproszę, bo widzę bardzo lubią co niektóre osoby taką formę zabawy.

 

Pozdrawiam.

Obrażaniem mnie nie wygrasz nic dobrego. Kolejny dowód na moją teorię - Mikołaj, za każdym razem rozmówcę starał się zdyskredytować uciekając się do przyziemnych zagrań. Też zawsze miał wielu kolegów.

 

Ostrzeżenie oraz zawieszenie na 12 godzin. Takie gierki na forum nie będą tolerowane. xar

Edytowane przez xar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Pantaki napisał - przenieście swoje domniemania i dylematy życiowe na PW/do innego tematu. Rozumiem jeszcze jakby padło coś o sprzęcie, ale w Sherlocka Holmesa to się bawcie w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo dowód nr. 1.

 

Spec TPA6120A2 mówi :

 

Moc wyjściowa 400mA minimalna, typowa 500mA, chwilowa 800mA.

 

Gdzie zatem jest kłamstwo ? Daje to ni mniej ni więcej przy 32 ohm ok. 1.5W czystej mocy, wg. strony Earstream Black Pearl ma 1.2W przy takim obciążeniu, Lehmann ma z kolei 200mA więcej, kogo i gdzie skłamałem ?

 

Tutaj zrzut ekranu ze strony Texasa.

 

4h9qxh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, czy zdarzyło się instalować jakiś dłuższy kabel do słuchawek, powiedzmy 5m. Tak żeby bez problemu starczyło do TV. No bo na zdjęciach zamieszczonych przez panów, którzy się tym zajmują widzę krótsze odcinki raczej. Dużo to kosztuje?

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, czy zdarzyło się instalować jakiś dłuższy kabel do słuchawek, powiedzmy 5m. Tak żeby bez problemu. No bo na zdjęciach zamieszczonych przez panów, którzy się tym zajmują widzę krótsze odcinki raczej. starczyło do TV. Dużo to kosztuje?

Chcesz po prostu kabel 5m, ta? Raczej sie da, sam mam przedłużacz jeszcze po Denonach, ktory ma cos koło 4-5m. Chyba, ze to ma byc jakiś usb lądujący np. Telefon, to prawdopodobnie zgubi sygnał (straci energię czy jak to sie tam mowi) i nie prześle odpowiedniej ilości prądu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takie pytanko, czy zdarzyło się instalować jakiś dłuższy kabel do słuchawek, powiedzmy 5m. Tak żeby bez problemu. No bo na zdjęciach zamieszczonych przez panów, którzy się tym zajmują widzę krótsze odcinki raczej. starczyło do TV. Dużo to kosztuje?

Chcesz po prostu kabel 5m, ta? Raczej sie da, sam mam przedłużacz jeszcze po Denonach, ktory ma cos koło 4-5m. Chyba, ze to ma byc jakiś usb lądujący np. Telefon, to prawdopodobnie zgubi sygnał (straci energię czy jak to sie tam mowi) i nie prześle odpowiedniej ilości prądu.

 

Tak z ciekawości pytam ile taki kabel we fajnym oplocie kosztuje, gdybym chciał kiedyś do jakiś słuchawek zamontować czy też kogoś do tego zatrudnić. A póki co czekam na Denony :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wysłałem do produkcji swoją pierwszą PCB wzmaka na 2x AD8397, w pewnym stopniu nauczyłem się Eeagle, przerobiłem setki stron not aplikacyjnych, datasheetów itp. Ciekaw jestem co z tego będzie :) Dam znać za miesiąc.

 

A piszę tu w sumie z zapytaniem - potrzebuję tanią wiertarkę, która da radę wywiercić dziury w drewnie o grubości do 2-3cm, ktoś z własnego doświadczenia może jakąś polecić? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie pytanko, czy zdarzyło się instalować jakiś dłuższy kabel do słuchawek, powiedzmy 5m. Tak żeby bez problemu. No bo na zdjęciach zamieszczonych przez panów, którzy się tym zajmują widzę krótsze odcinki raczej. starczyło do TV. Dużo to kosztuje?

Chcesz po prostu kabel 5m, ta? Raczej sie da, sam mam przedłużacz jeszcze po Denonach, ktory ma cos koło 4-5m. Chyba, ze to ma byc jakiś usb lądujący np. Telefon, to prawdopodobnie zgubi sygnał (straci energię czy jak to sie tam mowi) i nie prześle odpowiedniej ilości prądu.

 

Tak z ciekawości pytam ile taki kabel we fajnym oplocie kosztuje, gdybym chciał kiedyś do jakiś słuchawek zamontować czy też kogoś do tego zatrudnić. A póki co czekam na Denony :) .

 

Zapraszam na priv to mogę wycenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A piszę tu w sumie z zapytaniem - potrzebuję tanią wiertarkę, która da radę wywiercić dziury w drewnie o grubości do 2-3cm, ktoś z własnego doświadczenia może jakąś polecić? Z góry dzięki.

Do takich rzeczy polecam taką wiertarkę, bardzo poręczna:

FS10C.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BarteqW żartujesz z tym oplotem ?? majgaten jak to ludziom lokowanie i marketing namajdolł w głowach, oplot ci tu tak potrzebny jak opony typu slic do terenówki, ładnie wygląda ale użyteczność nikła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iDaft - co to za wiertarka? Przejrzałem allegro ale na taką nie natrafiłem.

Tamta była poglądowo, tutaj podobne: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=Wiertarka++prosta&search_scope=wszystkie+działy .

 

Ewentualnie jakaś marka FIAM. Fajnie wyglądają. :P

http://despoltm.pl/data/files/product_cards/wiertarki%20proste.pdf

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności