Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

cmk422+wiadomo co

nadal grają nędznie

A masz je zmodowane? Też byłem zawiedziony jak grają po rekablingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze w pełni odwracalny http://forum.mp3store.pl/topic/111202-akg-k518-antybas-mod/ ale to jak chcesz przytemperować trochę bas i średnie podkreślić. Na górę (jej rozciągnięcie) nie wpływa żaden z modów (niestety :( ).

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i canare jest jaśniejszy, albo naturalniejszy, bo cordial jest basowy jak tak sobie porównuję te 2 kable, no ale nie przesadzajmy. Nic nie zmieni charakteru tych słuchawek, zawsze będzie prawie nic góry (oczywiście, nie mówię o modowanych).

Conducfil sonolene 3014 uspokoił by basy i poprawił górę. Canare też by się sprawdził lepiej od Cordiala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś 1,5m kanarka/3m sonolene na zbyciu w dobrej cenie?

z czego zrobić w miarę tani kabel do hd600 który da senn kopa w basie i ogólnie bd lepszy?

Upierd..... l od żelazka :D

Da ci taaakiego kopa że aż usiądziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ma ktoś 1,5m kanarka/3m sonolene na zbyciu w dobrej cenie?

z czego zrobić w miarę tani kabel do hd600 który da senn kopa w basie i ogólnie bd lepszy?

Upierd..... l od żelazka :D

Da ci taaakiego kopa że aż usiądziesz :D

 

Jeden warunek, zostaw wtyczkę w gniazdku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ma ktoś 1,5m kanarka/3m sonolene na zbyciu w dobrej cenie?

z czego zrobić w miarę tani kabel do hd600 który da senn kopa w basie i ogólnie bd lepszy?

Upierd..... l od żelazka :D

Da ci taaakiego kopa że aż usiądziesz :D

 

Jeden warunek, zostaw wtyczkę w gniazdku. :D

 

Nie polecane dzieciom do lat 18, UWAGA spore efekty wizualno akustyczno psychostomatyczne, nie odpwiadam za takie rady :) Ew tylko pod okiem opiekuna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co zrobiłem, ale wymontowałem z podarowanego mi, zepsutego magnetowidu sekcję zasilania. Nie wiem ile to ma lat ale na oko ponad 10. Podłączyłem pod swojego ampa - jakoś to gra. Daje zasilanie 2x20V lub 1x ponad 40V. Myślę nad wmontowaniem nowych elektrolitów i nowych diod, jak polecił mi pewien znawca tematu. Nie jest to zasilanie wyjściowe, ale ciekawe jak zaawansowane konstrukcje można znaleźć w starym sprzęcie :)

P300114_14_34.jpg

P300114_14_34_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mogłem skończyć kabel OFC dla UE900 gdyż lutownica i wtyczki przyszły. ^_^
CAM00476a.jpgCAM00473a.jpg

CAM00481a.jpgCAM00484a.jpg
Wszystko wyszło elegancko i wygodnie tylko spliter ciut za słabo się obkurczył, bo izolacji kabli przypalić nie chciałem.

Wymieniłem też w końcu wyświetlacz w moim nieszczęsnym COWON'ie X7
CAM00475a.jpg
Ale okazało się że zamiast LMS430HF08 dostałem LMS430HF15 i dotyk ma odwrócone osie :angry:
Zaś trzeba znowu kombinować :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co zrobiłem, ale wymontowałem z podarowanego mi, zepsutego magnetowidu sekcję zasilania. Nie wiem ile to ma lat ale na oko ponad 10. Podłączyłem pod swojego ampa - jakoś to gra. Daje zasilanie 2x20V lub 1x ponad 40V. Myślę nad wmontowaniem nowych elektrolitów i nowych diod, jak polecił mi pewien znawca tematu. Nie jest to zasilanie wyjściowe, ale ciekawe jak zaawansowane konstrukcje można znaleźć w starym sprzęcie :)

P300114_14_34.jpg

P300114_14_34_01.jpg

Nie wydaje mi się żeby przetwornica była dobrym pomysłem do zasilania audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać brum bez sygnału oraz na pierwszy rzut oka wysokie tony były suche, cały przekaz zimny. Po kilku godzinach jakby się wszystko wyrównało i góra jest już dobra i bardziej szczegółowa niż na moim chińskim zasilaczu, w którym jest 1 elektrolit i diody. Dziś zamówię kolejną partię sprzętu z allegro to wreszcie zbuduję porządny zasilacz, zamierzam przerobić swojego ampa na podobieństwo klona lehmanna, takiego domowego, niedorozwiniętego klonika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności