Skocz do zawartości

Uwaga oszust!


mbk84

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie napisał na ogłoszenie w dziale kupie ;). Miał wała bo napisał że ma Audeo 022 a ja chce 012 ;). nick potwierdzam tataruk92 a i podał że jest z Cieszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba ja dalem sie wydymac, pierwszy raz od paru lat jak kupuje/sprzedaje cos przez net- tataruk92 zaoferowal mi sprzedaz odtwarzacza Trekstor Vibez, przed wysylka wyslal mi zdjecia, na ktorych kazalem mu umiescic kartke z moim nr tel dla potwierdzenia,niestety to uspilo moja czujnosc, teraz ani kasy ani kontaktu przez tel/gg/forum. K*rwa!!

 

Nr tel sam co podany na poprzedniej stronie, dane te same czyli falszywe.

 

Jutro uderzam do brata,bo ma troche znajomosci w Policji i zglosze sprawe.

Edytowane przez Tas2die4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów, jest temat gdzie ludzie piszą dane gościa, jego nicki jakimi sie obecnie posługuje a Ty dałes się wydymać. Nie wiem co admini mogą jeszcze zrobic... Ręce opadają. Ile tej kasy poszło z dymem.. ??

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane dostepne niby tego goscia sa,ale cos mi sie nie wydaje zeby przebywal w miejscu gdzie jest zameldowany ;)

 

A szukac go po calym Poznaniu i okolicach za 200 zl to raczej srednio.

 

Mnie jedynie w CH*J dziwi fakt jak to jest mozliwe,ze dostal juz wyrok pol roku temu, ma nadzor kuratora a dalej siedzi sobie przed kompem i naciaga ludzi.

 

Nawet nr tel mu sie zmieniac nie chce,ciagle ma ten sam. Widocznie czuje sie kompletnie bezkarny. A Policja oczywiscie g*wno robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze gdyby latwo bylo go znalezc to juz by ktos tam pojechal, choc slyszalem o 1 przypadku gdzie niby komus oddal cos tam osobiscie i to podobno typowy leszczyk, przestraszony i wychudzony,ale to bylo jak dopiero wyrok dostal lub tuz przed, bo ktos go postraszyl ze wie kto prowadzi jego sprawe itp. Jak widac teraz juz sie tego nie boi. Na innych forach znalazlem wpisy z ostatnich 2-3 tygodni i naciagnal pare osob na sumy 600,700 czy 800 zl,wiec miesiecznie pewnie ladna pensje ma :]

 

I po co tu studiowac? Jak mozna robic ludzi w ch*ja i sie nie przejmowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu, naprawdę do czasu, aż się kiedyś paczka poszkodowanych wybierze i zrobi mu z gęby krajobraz jak po bombardowaniu, a uwierz mi sam znałem sporo cwaniaków, większość dostała kilka razy w*******, kosę pod żebro czy inne zemsty, jak porysowanie auta, powybijane szyby, poprzebijane opony itd. Szybko się uspokoili :) Tutaj pewnie też by tak było bo to pewnie jakiś młody koleś co jeszcze życia z tej drugiej mańki nie poznał, ja się ludziom dziwie, że nikt tam nie pojechał, znam akcję, że koleś pojechał do oszusta (cały kraj ich dzielił) bo facet go oszukał na czajnik bodaj i oklepał typka, jego matka sie sadziła też dostała przez łeb i facet sobie czajnik normlanie z domu wyniósł :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ktos z modow powinien ten temat obserwowac,a osoby ktore tylko zauwaza jakas podejrzana osobe, ktora bedzie im probowala cos wcisnac itp, od razu to zglaszac tutaj wraz z nickiem tego delikwenta i natychmiastowo powinien leciec BAN.

Wiadomo,ze zalozy pewnie nastepne konto,ale moze po paru razach mu sie znudzi,przynajmniej na tym forum.

 

Wiec zaczne...

 

Nick: tataruk92, fałszywe dane: Tomasz Kożuchowski, Cieszyn, nr tel: 728749778 (telefon ogolnie dostepny na wielu forach,bo posluguje sie zawsze tym samym)- 100% oszust, oszukał mnie na 200 zł za niby Trekstor Vibez 12 gb.

Edytowane przez Tas2die4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów, jest temat gdzie ludzie piszą dane gościa, jego nicki jakimi sie obecnie posługuje a Ty dałes się wydymać. Nie wiem co admini mogą jeszcze zrobic... Ręce opadają. Ile tej kasy poszło z dymem.. ??

 

Nie mogę zrozumieć, dlaczego osoby oszukane przez gościa o takim i takim nicku nie zgłaszają tego moderacji. Screen z rozmowy prywatnej, wyjaśnienie i poparcie porównaniem podawanymi przez oszusta danymi z innymi sprawami w sieci. Być może założy inne konto, być może ma tu już 3 konta, z tego zdemaskowanego nie powinien już mieć możliwości korzystać. Nie wymagałbym od moderatora śledzenia wszystkiego na forum, wymagałbym jego reakcji kiedy zgłaszam mu sprawę bezpośrednio. Nie można pojechać i wybić mu zębów, to chociaż usuwać go stąd przy możliwej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąć wielkimi CZERWONYMI literami, z pewnością większa szansa że ktoś zauważy :huh:

da się, da się - http://www.forumrowe...forum/21-kupie/

Chcieli napisu, to teraz się czepiają, że nie jest czerwony. Co dalej ? ... don't give me that shit.

 

 

 

Edit: http://forum.mp3store.pl/forum-186/announcement-49-uwaga-oszust-w-komisie-przeczytaj-uwaznie/

Edytowane przez wrq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie ktoś oszukał biorę dane wsiadam w pociąg/auto i jadę dym robić, krótka piłka :-)

 

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

 

 

No i zaszkodziłbyś sobie bardziej niż pomógł. :)

 

Nie mówiąc o tym, że mógł tam spotkać gościa 2x2m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli napisu, to teraz się czepiają, że nie jest czerwony. Co dalej ? ... don't give me that shit.

Wcale się nie czepiam, tylko proponuję rozwiązanie dzięki któremu info będzie to bardziej zauważalne.

Zresztą wspominałem o tym już wcześniej w tym temacie.

 

Tak czy siak, zakładając że każdy przed założeniem tematu zauważy info i nie da się nabrać, to złodzieje

i tak znajdą inne rozwiązania. Ja już im tu pomysłów nie będę podsuwał.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i świecący zrobić, ale mam jedno pytanie: jak można być tak lekkomyślny, by kupować coś od gościa, który nie ma ani jednego posta na forum?

 

A jak chcecie, by kogoś banować, to prócz nicku, który tu podajecie, to go zaraportujcie. Będzie znacznie szybciej. Tylko uzasadnijcie, za co ma być banowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności