Skocz do zawartości

Uwaga oszust!


mbk84

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wdawałem sie jużś tak daleko napisałem że jest kurcze ****na i złodziej

Odpisał ci potem coś :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie w stanie realizacji transakcji z użytkownikiem Zyto, na kwotę 40 PLN.

Pieniądze niby małe, ale dla mnie.. osoby niepełnoletniej, nie pracującej.. to pieniądze te wartość sporą mają..

Jestem teraz niemal że pewny, że tych słuchawek nie otrzymam.. na cóż człowiek uczy się na błędach..

Jego prowadzenie rozmowy w celu uwierzytelnienia, że jest posiadaczem przedmiotu, że nie jest żadną osoba fikcyjną,

jest niemal dopracowane do perfekcji. Z pewnością tego tak nie zostawię, gdy się potwierdzi że zostałem oszukany

udam się na policję w celu zgłoszenia oszustwa.. ale z tego co tu czytam, to raczej nic mu zbytnio zrobić nie mogą. :mellow:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 40 dychy poszły naprawdę trzeba chociaż przypiąć temat w kupię i sprzedam dla potomnych.

ja nie dałem sie oszukac ale jak widac chłop zbiera żniwo dalej.

Edytowane przez aszer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też czekam aż administracja przypnie temat albo umieści wyraźne ostrzeżenie w komisie. Po tylu postach oszukanych wydawało mi się to oczywiste, cóż, chyba tylko mi...

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąganie ludzi w dziale kupie stało się nagminne także na innych forach , np pclab ... i na ludzi padł blady strach ... tylko że tam zazwyczaj kasa większa ale oszuści też bardziej bezczelni ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję by KAŻDE takie oszustwo, bez względu na kwotę, zostało zgłoszone na Policję. Wprawdzie pojedyncze oszustwo nie podpada pod ściganie z uwagi na niską szkodliwość społeczną ale jak zgłosimy to wszyscy to przekroczy "magiczne" 250,- i jak koleś nazbierał kilka- kilkanaście tysięcy złotych to pójdzie siedzieć na ładnych kilka lat, szczególnie, że wszystko wskazuje na to, ze to recydywa. A złapią go bez dwóch zdań. Nie takich "cwaniaków" Policja łapie. Mają już specjalizowane wydziały do walki z przestępczością internetową.

 

Zdaję sobie również sprawę, że odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem, bo gościu pewnie wydaje/wybiera z konta na bieżąco ale jak o mnie chodzi stać mnie by za 200 złotych mu odbyt w wiezieniu powiększyli. Czego serdecznie mu życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję by KAŻDE takie oszustwo, bez względu na kwotę, zostało zgłoszone na Policję. Wprawdzie pojedyncze oszustwo nie podpada pod ściganie z uwagi na niską szkodliwość społeczną ale jak zgłosimy to wszyscy to przekroczy "magiczne" 250,- i jak koleś nazbierał kilka- kilkanaście tysięcy złotych to pójdzie siedzieć na ładnych kilka lat, szczególnie, że wszystko wskazuje na to, ze to recydywa. A złapią go bez dwóch zdań. Nie takich "cwaniaków" Policja łapie. Mają już specjalizowane wydziały do walki z przestępczością internetową.

 

Zdaję sobie również sprawę, że odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem, bo gościu pewnie wydaje/wybiera z konta na bieżąco ale jak o mnie chodzi stać mnie by za 200 złotych mu odbyt w wiezieniu powiększyli. Czego serdecznie mu życzę.

Oszustwo nie podlega kontrawencjonalizacji - kwota nie jest istotna, inaczej jest np. przy kradzieży i zniszczeniu mienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę użytkownika ade95 zacząłem na forum chyba jako pierwszy, było to 14 października 2011. Nie wgłębiałem się w obecną tu rozmowę, ale podejrzewam, że to ten sam koleś. W tym samym czasie grasował na pclab'ie i na innych forach. Screeny i dowody dostał ode mnie @Siekiera i ban był natychmiastowy. Niestety złodziej włazić tu będzie po innymi nickami, a osób deklarujących zgłoszenie u mundurowych było mnóstwo. Nawet chyba był organizowany jakiś wypad do niego, bo ktoś go podobno namierzył. Póki co jest bezkarny dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę użytkownika ade95 zacząłem na forum chyba jako pierwszy, było to 14 października 2011. Nie wgłębiałem się w obecną tu rozmowę, ale podejrzewam, że to ten sam koleś. W tym samym czasie grasował na pclab'ie i na innych forach. Screeny i dowody dostał ode mnie @Siekiera i ban był natychmiastowy. Niestety złodziej włazić tu będzie po innymi nickami, a osób deklarujących zgłoszenie u mundurowych było mnóstwo. Nawet chyba był organizowany jakiś wypad do niego, bo ktoś go podobno namierzył. Póki co jest bezkarny dalej.

 

Wychodzi na to, że rzeczywiście jest bezkarny mimo, że wyroki dla niego są już prawomocne. Przynajmniej z mojej strony i myślę, że może jeszcze jedna osoba z forum ma taką samą sytuację jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności